Dove jaunumi – antiperspiranti abiem dzimumiem

Dove jaunumi – antiperspiranti abiem dzimumiem

Sveiki, mīļie!

Pavasaris ir atnācis un es esmu ieslēgusi turbo režīmu savā ikdienā, kas ir saistīta ar darbu. Diemžēl no tā cieš blogs, bet nu… kaut kā jau tā naudiņa jānopelna visam, ko sirds kāro. 😉

Reizēm mani pārņem domas, ka varbūt jāliek punkts bloga būšanām, bet es nespēju. Lai arī cik grūti reizēm saņemties blogošanai, saprotu, ka blogs ir kā tāda maza pasaulīte, kas pieder man, kurā varu dalīties savās sievišķīgajās pārdomās, priekos un bēdās un tā ir daļa no manis, kas vienmēr ir man blakus. Protams, es gribētu, lai man ir vairāk laika, ko veltīt blogam, bet es tiešām cenšos, cik un kad vien varu…

Un tā ar lielu kavēšanos, jo produkti pie manis ir jau gandrīz divus mēnešus, vēlos jums pastāstīt par Dove jaunumiem – dezodorantiem gan stiprā dzimuma pārstāvjiem, gan arī mums, dāmām.

 

Par produktiem vīriešiem es personīgi savās domās nevarēšu dalīties, bet tā kā līdzekļus lieto mans vīrs, kas nav tik daiļrunīgs attiecībā uz kosmētiku kā es, tad pamatviedoklis par šiem viņam ir: “Ļoti labi”. Neko pielikt, neko atņemt. 😀 No savas puses gan varu teikt, ka viņš ir pilnībā pārkonvertējies no citu zīmolu antiperspirantiem uz Dove. Un ne tikai lieto pats, bet arī iesaka citiem, jo pēc viņa vārdiem, Dove tiešām palīdz cīnīties ar sviedru aromātu, labi aizsargā, forši smaržo un Drogās bieži ir atlaides. 🙂 Viņa favorīts no visiem produktiem ir izsmidzināmais dezodorants Minerals + Sage, kas smaržo ļoti patīkami.

Es pati neesmu izteiktu vīriešu aromātu cienītāja, bet mans deguns piekrīt tam, ka šiem līdzekļiem ir ļoti patīkams, vīrišķīgs aromāts, kas nav nomācošs.

Produkti ir labi, jāizvēlas vien formāts, kāds ir sirdij tuvāks – rulīšveida, sausais vai izsmidzināmais, jo iedarbības ziņā tie visi ir līdzvērtīgi.

 

Ja runājam par produktiem, kas paredzēti daiļajam dzimumam, ja godīgi, tad arī šie ir ļoti labi produkti un laikam neko īpaši atšķirīgu es nepateikšu kā jau esmu teikusi augstāk.

Produkti ir visi vienlīdz labi, atšķirīgi ir tikai formāti. Es personīgi neesmu liela pūšamo dezodorantu cienītāja, bet šos es lietoju un man patīk. Aizsargā labi visas dienas laikā, neatstāj baltus pleķus, kas man kā melnas krāsas cienītājai, ir svarīgi. Par 48 stundu iedarbību gan es nepiekritīšu – pamatā tā ir viena darba diena, kad es jūtos komfortabli. Un, ja godīgi, vairāk arī man nav nepieciešams, jo eksistē tāda lieta kā duša. 😀

Aromāti ir svaigi, nav salkani. Nekādas alerģiskas reakcijas neizraisa. Kārtējo reizi Dove ir mani tiešām patīkami iepriecinājis un, manuprāt, tas ir viens no kavlitatīvākajiem zīmoliem līdzīgu produktu klāstā.

Vidējā pārdošanas cena visiem produktiem ir 3, 50 eiro.

*Testa produkti

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *