Maybelline lūpu krāsas toņos 986, 987 un Baby Lips balzāmi Mint To Go

Maybelline lūpu krāsas toņos 986, 987 un Baby Lips balzāmi Mint To Go

Sveikas!

Laikam blogošanā man viens no lielākajiem izaicinājumiem ir laika atrašana rakstu veidošanai, tāpēc nereti man produkti jau sen ir safotografēti, bildes ievietotas bloga foro krātuvē, produkti jau (gandrīz) izlietoti, bet atsauksmes vēl kā nav tā nav. Šoreiz ir noticis tieši šādi, tāpēc ar vairāku mēnešu kavēšanos gribu pastāstīt par dažiem Maybelline produktiem, kas jau labu laiku gozējās manā skaistumplauktā.

Maybelline Baby Lips lūpu balzāmi Mint To Go

Es neesmu piparmētru produktu fane un agrāk arī Baby Lips kā produkts man galīgi pie sirds negāja. Bet viedokļi reizēm mēdz mainīties…. Ja nemaldos, tad Baby Lips es sāku novērtēt, kad pamēģināju balzāmu ar nosakumu (ja nemaldos) Dr. Rescue, kas ļoti labi aizsargāja lūpu ādu, bet tā kā esmu lūpu balzāmu hoarder, tad jaunu man noteikti nevajadzēja.

Šī trijotne mani arī pārsteidza ļoti pozitīvā ziņā, jo piparmētras es jutu ļoti minimāli (manās acīs tas ir bonuss), bet pigmentācija un kopjošās īpašības bija ekselentas. Protams, sirsniņa,lai arī cik jauka tā nebūtu, pazūd pēc pirmās lietošanas reizes, bet kopumā esmu pārsteigta un, manuprāt, produkts var sacensties ar daudz dārgākiem sugas brāļiem. Ja redzat kādā veikalā, tad iesaku paķert, jo lūpas būs gan sakoptas, gan ar tonīti (sarkanais Baby Lips ir tiešām izteikts).

 

Maybelline lūpu krāsas arī ir tikušas pie papildinājumiem, bet šoreiz es pret tiem diezgan vēsi noskaņota, lai gan man parasti šīs lūpu krāsas patīk. Abi toņi ir matēti, kas uz lūpām nav nemaz tik matēti, klājums arī nav vienmērīgs un toņi arī nav man domāti. Iespējams, ka es šoreiz esmu pārāk subjektīva, bet neiepatikās man lūpu krāsas un neko es nevaru tur padarīt. Bet, ja runājam par Maybelline lūpu krāsās kopumā, tad līdz šim man tās ir tiešām patikušas, jo pigmentācija parasti ir lieliska un toņi tiešām skaisti.

 

*PR paraugi

Lai mierīgs prāts un labas domas! 🙂

Arta

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *