Pien- Dairy SPA kondicionieris

Pien- Dairy SPA kondicionieris

Hei, sveiciens jūsmājās!

Laiku pa laikam esmu jau jums vēstījusi par Pien- Dairy SPA produktiem un šajā pavasarī veikalu plauktos ir nonācis jauns lolojums – matu kondicionieris. Patiesībā, ļoti gaidīju, jo, kā jau esmu minējusi daudzas reizes iepriekš – man ļoti patīk lietot vienas sērijas matu mazgāšanas un kopšanas produktus.

Par šampūnu esmu jums stāstījusi iepriekš. Lai gan šoreiz jaunums ir tikai viens, vēstīšu par abu produktu iedarbību kopumā, jo tas ir tieši tas veids, kā es tos lietoju.

Lai gan par šampūnu manas domas nav mainījušās, šoreiz man šķita, ka tas ir nedaudz šķidrāks nekā iepriekš, kas manā uztverē tomēr ir neliels mīnuss, jo patēriņš uzreiz paliek lielāks. Varbūt man tāda partija gadījusies.

Šis matu kopšanas komplekts, kas liks parādīt jūsu matiem īsto dabu. Ko es ar to domāju? Respektīvi, mati netiks “uztjūnēti” ar nekādām vizuālām ekstrām – papildus kuplināšanu, nogludināšanu utt. Duo man lika atcerēties bērnības laikus, kad mani mati nepazina ķīmiju – tie tika izmazgāti, dabiski izžāvēti, nedaudz lokojās un bija tādi… neskarti, skaisti un veselīgi.

Mani tiešām pārsteidza, ka pēc Pien- produktu lietošanas mani mati vairāk lokojās – man iebildumu noteikti nav. 🙂

Poduktus es lieku “ikdienas līdzekļu kategorijā”, jo otrajā dienā man jau gribējās nedaudz “palīdzēt” matiem – izmantot  sauso šampūnu sakņu piepacelšanai un uzfrišināšanai, tāpēc tiem, kas matus mazgā katru dienu un nevēlas bojāt matus ar ķīmiju, Pien- līdzekļi būtu ideāli.

Man ļoti iepatikās šī super tīrā, dabiskā un mīkstā matu sajūta, ko es iegūstu pēc produktu lietošanas un, jo vairāk es lietoju, jo vairāk man patīk.

Piebildīšu, ka visiem smaržas “nefaniem” šoreiz nav jāsatraucas – aromāts matos nepaliek un tas ir pavisam minimāli jūtams, matus mazgājot.

Vai es pilnībā esmu pārkonvertēta Pien-matu kopšanas produktu lietotāju pulciņā? Nē, tā es gluži nevaru teikt, jo man patīk vizuālais izskats, kas ir reizēm pēc ķīmijas bagātākiem produktiem (mati izskatās kuplāki, gludāki), bet sajūtu ziņā es noteikti dodu priekšroku Pien- produktiem.

Ja jūs esat dabiskās kosmētikas lietotājs un vēl neesat izmēģinājis produktus, tad tas ir jāizdara, bet, ja līdz šim lietojat cita veida matu kopšanas produktus, tad pārmaiņas pēc var izmēģināt arī ko šādu, lai saprastu atšķirību.

Pien- mājas lapa: http://www.pienspa.lv/dabiga-kosmetika/

Facebook lapa: https://www.facebook.com/pienspa/

*Testa produkts

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *