Dove Nourishing Secrets matiem un ķermenim

Dove Nourishing Secrets matiem un ķermenim

Sveiciens!

Lai gan es parasti nemēdzu divus rakstus par vienu un to pašu zīmolu publicēt pēc kārtas, bet šoreiz būs izņēmums, jo produkti ir izmēģināti un mana sajūsma par tiem ir visai liela. 🙂

Dove ir laiduši klajā jaunu matu un ķermeņa kopšanas sēriju – Nourishing Secrets, kas sevī slēpj dažādu dabas velšu labākās sastāvdaļas. Jaunajā produktu līnijā ir piecas dažādas rituālu kolekcijas – Glowing Ritual, Restoring Ritual, Invigorating Ritual, Relaxing Ritual un Replenishing Ritual.

Dove ir viens no tiem zīmoliem, kas izceļas ar maigiem un patīkamiem aromātiem un arī šī sērija ir ieturēta labākajās tradīcijās.

Es izmēģināju lavandas matu kopšanas produktus – šampūnu un kondicionieri. Atzīšos, ka lavandu es īsti nejūtu, bet aromāts ir ļoti patīkams un nedaudz saldens. Un, tas saglabājas matos arī otrajā dienā pēc matu mazgāšanas, kas man ļoti, ļoti patīk. Atzīšos gan, ka pēc nedēļas lietošanas katrā mazgāšanas reizē es tomēr noguru no aromāta un man vajadzēja nelielu atelpu, tāpēc izvēlējos citus produktus un šos sāku lietot katrā otrajā reizē.

Šis ir vairāk paredzēts smalkiem matiem, kuriem pietrūkst kupluma. Uzreiz pēc matu izžāvēšanas mati ir super mīksti, pat pārsteidzoši mīksti. Pūka netiek noņemta, bet, pieskaroties var just, cik tie ir maigi, kā arī mazāk pinkaini. Mati netaukojas ātrāk nekā vajadzētu, tāpēc teikšu, ka ikdienai tie ir ekselenti līdzekļi.

Ķermenim Dove piedāvā gan jaunu losjonu, gan sviestu ar mango un marulas eļļu. Es parasti esmu sviestu persona, jo kaut kās tik patīkami nomierinošs ir procesā, kad pēc dušas uz ādas tiek uzklāta ķermeņa sviesta kārtiņa, kuru es kārtīgi un lēnām iemasēju un, kas palēnām iesūcas ādā… Losjoni savukārt vienmēr ir bijuši mani sabiedrotie, ja vajag, lai ātri iesūcas un uzreiz var skriet tālāk.

Ja man jāsalīdzina abi šie produkti, tad šoreiz gan es priekšroku dodu losjonam, jo aromāts tam ir izteiktāks (mango) un es pat teiktu, ka patīkamāks nekā ķermeņa sviestam. Es gan lielu atšķirību nesaskatīju iesūkšanās ātrumā – abi to dara vienlīdz ātri/lēni. Un šie nebūs produkti, ko var uzreiz uzzieķēt pēc, piemēram, sporta kluba dušas un skriet tālāk. Un, ja man ir jāgaida, tad es labprātāk izvēlos to, kura smarža ir intensīvāka. Bet, protams, tas ir tikai mans niķis – zinu daudzus, kuriem patīk neitrālāki aromāti – tieši viņiem varētu patikt ķermeņa sviests labāk.

Ādas mitrināšanas funkcijas abi produkti veic vienlīdz labi – šajā jomā piesieties nevaru.

Sērijā ir vēl citi aromāti – noteikti iesaku pievērst uzmanību arī tiem. 🙂

Cenas:

Matu kopšanas produktiem ap 3, 50 eiro

Ķermeņa losjonam ap 5, 20 eiro

Ķermeņa sviestam ap 6 eiro

*Testa produkti

2 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *