Iepazīstos ar EOS produktiem – ķermeņa losjons, lūpu balzāmi un roku krēms

Iepazīstos ar EOS produktiem – ķermeņa losjons, lūpu balzāmi un roku krēms

Sveikas!

Laikam katra otrā sieviete ir pazīstama ar kādu no EOS izstrādājumiem, savukārt es līdz šim ietilpu tajā kategorijā, kas nekad nebija mēģinājusi neko no šī zīmola. Kāpēc? Tāpēc, ka reizēm ažiotāža ap dažiem zīmoliem tiek tā uzkurināta, ka man ieslēdzas pretreakcija un īsti nerodas vēlme tos mēģināt. Lūpu balzāms ir un paliek lūpu balzāms – labāks vai sliktāks, bet tas ir tikai un vienīgi lūpu balzāms.

Bet kādā vēlā vakarā pētot, kas iherb.com ir labs, sapratu, ka EOS šajā vietnē ir nopērkams par gluži labām cenām un produktu izvēle ir lielāka nekā es līdz šim biju manījusi pie mums.

Manā grozā iekrita četri produkti – sfēriskais lūpu balzāms ar spīdumiem, parasts lūpu balzāms, ķermeņa losjons un roku krēms.

Sākšu ar produktu, kas man šoreiz ir vismazāk iepaticies – Lip balm sphere Sheer Pink.

Es biju gaidījusi, ka balzāms būs viegli tonēts, bet vienīgais, ko no tā var iegūt, ir lūpas ar spīdumiem. Man atgādina kaut kādu 90. gadu trendu un tā sliktākajā izpausmē. Tā kā man ir visai pigmentētas lūpas, tad uz manām lūpām balzāms izskatās kā gaiša, mirdzoša masa, kas ir uzklāta visai nevienmērīgi. Ja par mitrināšanu, tad mitrina lūpas ok, bet līdz ko balzāms ir prom no lūpām, tās atkal ir sausas. Katrā ziņā, produkts izskatās visai stilīgi un to var izmantot kā nelielu dizaina elementu uz galda, lai parādītu citiem:” I am one of those cool people who uses EOS.”.  Un tas arī apmēram viss.

Cena: 4,93 eiro. Produkts nopērkams šeit.

Otrs produkts, kas man kaut kā tomēr neiet pie sirds, ir ķermeņa losjons Berry Blossom.

eos body lotion

Ja runājam par iedarbību, tad produkts nebūt nav slikts – ātri iesūcas, ļoti viegla tekstūra, kas, uzklājot uz ādas, nav lipīga, kā arī mitrināšanas spējas losjonam ir labas. Bet, ja es izdzirdu nosaukumu “Berry Blossom”, tad es iedomājos par ko vasarīgu, garšīgu un katrā ziņā labi smaržojošu. Bet smarža ir tāda… nekāda. Nedaudz ķīmiska un nedaudz sastāvējusies – nekādu svaigu augļu aromātu es nejūtu. Tāpēc es jūtos bik vīlusies, lai gan produktu es izlietošu, bet atkārtoti vairs neiegādāšos.

Cena: 4, 17 eiro Iegādāties šeit.

Tagad visu negatīvo esmu pateikusi, laiks ķerties pie kaut kā labāka. 🙂

Roku krēms Berry Blossom.

Lai gan roku krēmam it kā ir tāds pats aromāts, tomēr roku krēmam tas ir daudz patīkamāks – nekādi augļi gan joprojām nav, bet drīzāk maigs ziedu aromāts. Dīvaini, jo produktiem vajadzēta smaržot vienādi. Lai gan iepakojums ir neliels (44 ml) , tomēr krēmu ir ļoti ērti iemest somiņā, neuztraucoties, ka kāds korķītis atskrūvēsies un krēms aizies neceļos – iepakojums ir tiešām ērts.

eos hand cream

Iesūcas krēms ātri un rokas nepaliek lipīgas.Manuprāt, perfekts krēms vasarai, kad rokām kopšana ir nepieciešama, bet negribas smērēt neko smagnēju. Iesaku.

Cena: 2,01 eiro  Nopirkt var šeit.

Un visbeidzot mans absolūtais favorīts – lūpu balzāms Strawberry Sorbert.

eos lip balsam

Iepakojumā ir divi balzāmi – vienu esmu jau kaut kur veiksmīgi pazaudējusi. Es tiešām ticu, ka kaut kur eksistē paralēlā pasaulē, kurā uz kāda spoguļgaldiņa stāv visi mani laika gaitā pazaudētie lūpu balzāmi, jo tādu ir tiešām daudz. 🙂

Bet, runājot par šo balzāmu, tas tiešām lieliski mitrina lūpas, smaržo un garšo ļoti patīkami – svaigi un vasarīgi. Lūpas jūtas mitrinātas un komfortabli arī pēc tam, kad produkts ir noēdies no lūpām. Noteikti ir labs konkurents citiem dārgākiem produktiem.

Cena: 4, 35 par 2 gabaliem. Iegādāties var šeit.

Vai pamanījāt, ka visiem šiem produktiem ir vienojoša tēma – rozā? Vai esat kādreiz iegādājušies produktus, balstoties uz iepakojuma krāsu kā neapzināti esmu izdarījusi es? 😀

Ja nekad neesat iepirkušies iherb.com, tad, izmantojot kodu, WDW199, varat iegūt 5% atlaidi savam pirmajam pirkumam.

Šoreiz no manas puses viss – tiekamies nākamreiz! 🙂

Arta

 

4 Komentāri

  1. Una

    Man tieši pretēji, roku balzāms nepatika dēļ tam, ka pārāk stiprs tas aromāts. 🙂 Ķermeņa krēms netiek tik tuvu degunam, tad nav tik būtiski. 🙂 Bet man patīk tas pumpītis, ir diezgan ērts. 
    Balzāmus jau sen nelietoju vairs, man tas iepakojums, lai arī fifīgs, galīgi nelikās ērts. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *