Garnier Skin Naturals drāniņu maskas – Freshness, Comfort un Aqua Bomb

Garnier Skin Naturals drāniņu maskas – Freshness, Comfort un Aqua Bomb

Sveikas! Jau kādu gadu esmu liela drāniņu masku piekritēja – esmu izmēģinājusi dažnedāžādas korejiešu zīmolu maskas un visas kā viena ir man patikušas. Nekad gan līdz blogam tās nav nokļuvušas, bet tas laikam tāpēc, ka tik cītīgi lietoju, ka līdz fotografafēšanai nemaz netiku.

Šoreiz gan saņēmos un safotografēju Garnier drāniņu maskas, kas ir nopērkamas tepat pie mums.

Ir pieejami trīs dažādi veidi – Moisture + Freshness, Moisture + Comfort, Moisture + Aqua Bomb.

Godīgi teikšu, ka man ir ļoti grūti aprakstīt katru masku atsevišķi, jo tās man liekas visai līdzīgas. Neesmu vēl saskārusies ar masku, kas būtu no šīs šnites un, kas nemitrinātu ādu – visas trīs maskas sniedz lielisku mitrināšanas sajūtu un reizēm mana darba diena ievelkas 10, 11 stundas – pēc tādas dienas atnākot mājās, kad acis rāda katru uz savu pusi un nav spēka darīt neko, tad šīs sniedz tādu veldzi ādai, ka pagājusī darba diena sāk šķist uz pusi vieglāka un īsāka nekā patiesībā.

Parasti šāda veida maskas ir jātur kādu pusstundu, bet šīm tiešām pietiek ar tām 15 minūtēm un, ja kaut kas ir palicis pāri, tad es visu iemasēju ādā, neaizmirstot arī par dekoltē zonu.

Cena maskām ir ap 2 eiro, kas ir laba cena, jo tiešām āda vairāku dienu garumā jūtas mitrinātāka. Protams, tas nenozīmē, ka nekas cits nav jalieto, bet skats tiešām ir svaigāks vēl pāris dienas.

Es noteikti iesaku drāniņveida maskas kopumā – neatkarīgi no zīmola diez vai tās pievils. Bet, ja sanāk iet uz kādu lielveikalu un redzat Garnier maskas, tad droši var iemst iepirkumu groziņā. 🙂

Arta

*Testa produkti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *