Mixa jaunumi – eļļa ķermenim un matiem, krēms sejai un ķermeņa losjons

Mixa jaunumi – eļļa ķermenim un matiem, krēms sejai un ķermeņa losjons

Sveikas!

Esmu laika gaitā mēģinājusi šo un to no Mixa zīmola – šis tas man ir ļoti paticis, ir bijuši produkti, kas man neder, bet kopumā iespaidi ir bijuši visai pozitīvi.

Pavisam nesen Mixa papildināja savu produktu klāstu un dažus jaunumus esmu arī izmēģinājusi.

Mixa attīroša ķermeņa un matu eļļa pieaugušajiem un bērniem sausai un niķīgai ādai

Konsistences ziņā es šo nesauktu par eļļu, jo tā vairāk līdzinās želejai, bet ļoti maigai želejai. Puto gan tā kā dušas eļļa – ar maigām, nelielām putām. Aromāts ir pavisam neliels un produkts smaržo kā tipisks bezaromāta produkts – it kā smaržas nav, bet tajā pašā laikā ir  – šis ir ļoti tipiski visiem šāda veida produktiem. Attīra ādu ļoti labi, nesausinot un nekairinot.

 Tā kā eļļa ir paredzeta arī bērnu lietošanai (pēc iepakojuma spriežot, pamata mērķauditorija ir bērni), tad ļoti labi spēju šo iedomāties kā produktu, kas varētu patikt māmiņām bērnu vannošanai. Produkts foršs  – thumbs up no manas puses.

Cena = 5, 99 eiro

Mixa Atopiance nomierinošs ķermeņa balzāms

Sausa āda uz ķermeņa man ir kas gandrīz neeksistējošs, tāpēc liels bija mans pārsteigums, kad pamanīju, ka āda uz ceļgaliem ir sausa  – kādu laikau nebiju lietojusi nekādus zieķus, bet, kad atsāku, tad smērē, ko gribi, nekas nepalīdz. Lai gan tas man dzīvot nekādā veidā netraucēja, tomēr kaitinoši tas bija. Un dīvainā kārtā tieši šis balzāms atrisināja manu nelielo problēmu   –  ne uzreiz, bet katru dienu smērējot, tiku galā. Produkts iesūcas ādā samērā ātri, ir bez smaržas un kaut kādā mērā man atgādina Nivea krēmu. Liekas tāds vienkāršs, kas nesola neko uh un ah, bet pilda pamatfunkcijas, kas būtu jādara ikvienam ķermeņa krēmam, kā arī nekairina ādu. Manuprāt, tieši tas, ko vajag tiem, kas nemīl pārsmaržinātus produktus.

Cena= 8,99 eiro

Mixa Pro Tolerance viegls, mitrinošs krēms

Krēma konsistence ir starp želeju un krēmu. Man liekas ļoti patīkama un interesanti ir tas, ka tas vienlaicīgi nav smagnējs, bet tajā paša laikā ir barojošs. Kā tas viņiem ir izdevies, nezinu.

Es nevaru lietot pārāk smagnējus krēmus, jo nereti jau nākamajā dienā tādā gadījumā uz manas sejas ir mazas pumpiņas. Mixa krēms ir pietiekami viegls, lai tas nenotiktu, bet tajā pašā pietiekami bagātīgs, lai sejas āda justos pabarota. Man šķiet, ka šis ir vienāršs krēms, kas nodrošina galveno  – sejas ādas mitrināšanu un barošanu, kas arī ir divas galvenās lietas, uz ko es koncentrējos savā ādas kopšanā. Un atkal, es neko sliktu nevaru teikt, jo manā ikdienas rutīnā šis ir ļoti labi iedzīvojies.

Cena = 8,99 eiro

Kuru no šiem jaunumiem  Tu vēlētos pamēģināt?

*Testa produkti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *