Beauty Shop – pašmāju zīmols dabiskas kosmētikas cienītājiem

Beauty Shop – pašmāju zīmols dabiskas kosmētikas cienītājiem

Hei!

Pirms kāda laika bloga Facebook lapā ziņoju, ka esmu izveidojusi atsevišķu kontu Instagramā tieši blogam. Un jau apmēram nedēļu šajā vietnē norisinās neliels konkurss, kurā var iegūt balvu no Beauty Shop.

Beidzot ir pienācis laiks arī nedaudz pastāstīt par pašu zīmolu un produktiem, ko esmu izmēģinājusi.

Beauty Shop ir latviešu zīmols, kas piedāvā dabisku kosmētiku. Produkti ir dažādi – ķermeņa eļļas, sviesti, skrubji, ziepes, vannas bumbas utt. Zīmols ir ļoti šarmants un sievišķīgs – ieturēts tādā franču Provansas stilā ar latvisku piesitienu.

Pirmais, kas noteikti ir jāizceļ ir produktu aromātu daudzveidība. Un viss smaržo tik labi… Atnākot mājās, saliku visus labumus plauktā un istaba uzreiz sāka smaržot – jutos kā mazā SPA nonākusi.

Produkti iedalās dažādās sērijās un katrā sērijā ir pieejami gan skrubji, gan ķermeņa sviesti, eļļas utt.

Skrubji ir feini – uz šī sviesta un mandeļu eļļas bāzes ar jūras sāli. Nav ļoti raupji un ādu skrāpējoši, bet tieši laikā. Nav eļļaini – zinu, ka daudziem nepatīk, ja skrubji ir tikai uz eļļas bāzes, bet tā kā šiem klāt ir šī sviests, tad es pat vaŗētu teikt, ka man pat īpaši pēc lietošanas neko klāt uz ādas neprasās.

Ar “Laba noskaņojuma” skrubi ražotājam gan ir sanācis neliels “ČP”, jo es biju pārliecināta, ka ņemu sviestu, bet mājās izrādījās, ka tas ir skrubis. Uz augšējās etiķetes norādīts, ka tas ir sviests, bet apakšējās zem bundulīša, ka skrubis. Tā kā tādām mazān niansēm vajadzētu pievērts uzmanību gan ražotājam, gan pircējiem – lai nesanāk vilšanās.

Ķermeņa sviesti ir super aromātiski un tieši šie divi aromāti ir tie, kas man visvairāk gāja pie sirds un teikšu tā, ka tie ir klasiski dabisku ķermeņa sviestu paraugi – šī, kakao sviests un mandeļu, kā arī kviešu sēklu eļļas, ko papildina dažādi aromāti. Tā kā sastāvā ir dabiskas izejvielas un pilnīgi visi dabiskie šāda tipa produkti, ko esmu mēģinājusi savā dzīvē, ir bijuši ļoti labi ādai, bet tiem ir ļoti lielas problēmas ar iesūkšanos ādā. Respektīvi, tas aizņem ļoooti ilgu laiku. Šie noteikti nebūs ķermeņa sviesti, ko ātri pēc dušas uzsmērēt un tad doties tālākajās gaitās. Šie būs laisko nedēļas nogaļu produkti, ko var apvienot ar relaksējošām vannām un sejas maskām, lai pēc tam ietītos pūkainā halātā un malkotu siltu tēju vai vīna glāzi, lasot aizraujošu grāmatu.

Es esmu siltu un nomierinošu vannu idejas piekritēja, bet ne praktizētāja. Tas nozīmē, ka man ir pilna vannasistaba ar dažādiem produktiem vannai, jo man vienmēr liekas, ka tagad es tiešām iešu vannā un tik relaksēšos, bet rezultātā es vienmēr ieskrienu dušā un lieta darīta. Bet tā kā man bija jāizveido šis raksts, tad es “upurējos” un beidzot iegāju vannā, izmēģinot Beauty Shop vannas sāli, kā arī vannas bumbas.

Konkrētais ir ar ābolu aromātu, bet man plauktā vēl stāv upeņu, kas man pat patīk nedaudz labāk, bet ābolu aromāts ir tāds svaigāks un gaisīgāks, savukārt upeņu saldenāks un noslēpumaināks.

Mana ābolu vanna ar greipfrūtu un auzu vannas bumbu smaržoja tik atsvaidzinoši un patīkami, ka šajā reizē es pat tiešām noķēru to kaifu, kas ir īsteniem vannu mīļotājiem. Vannas sāls ir labs – es netiekšu, ka tas ar kaut ko īpašu atšķirtos no citiem vannas sāļiem, ja nu vienīgi aromāts ir ļoti patīkams.

Kopumā esmu ļoti apmierināta ar izmēģinātajiem produktiem un man gribētos, lai arī citi uzzina, ka ir Latvijā vēl citi feini zīmoli, ne tikai daži populārākie. 🙂

Cenas ir dažādas – no galvas vairs visas neatceros, bet sviesti maksāja ap 9 eiro, skrubji ap 12, sāls ap 6.

Vannas bumbām bija dažādas cenas – daļa no tām, kas iekrita manā iepirkumu groziņā maksāja 99 centus – kā noskaidroju, ka šīm atlaižu bumbām nav ne vainas, bet veikala politika ir, ja vannas bumbas netiek pārdotas mēneša laikā kopš izgatavošanas brīža, tad tām tiek piedāvāta šāda atlaides cena. Tā kā visiem vannu mīļiem iesaku. 🙂

Mājas lapa:

http://beautyshop.lv/

Facebook:

https://www.facebook.com/BeautyshopLatvija/

Artasplace Instagramā: https://www.instagram.com/artas.place/  

Priecāšos, ja sekosiet blogam arī Instagramā un piedalīsieties konkursā, kurā var laimēt šādu komplektu. 🙂

Arta

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *