Dove bumbieru un alvejas sērija

Dove bumbieru un alvejas sērija

Sveiciens!

Dove pēdējā laikā ir daudz dažādu jaunumu un pats svaigākais ir jaunā bumbieru un alvejas sērija, kas kā parasti, ir teicama. Sērijā ietilpst četri produkti – trīs dažādi dezodoranti un dušas želeja.

Visi četri produkti ir klasiski Dove līdzekļi, ja runājam par kvalitāti un iedarbību. Esmu jau daudzkārt stāstījusi, ka Dove vienmēr ir droša izvēle, ja īsti nezina, ko gribās pirkt un negribas “iegrābties”.

Smarža man atgādina… bezalkoholisku bumbieru sirdu [ja tāds eksistē, nezinu, jo esmu ar alkoholu uz lielu Jūs…]. Īpaši izteikta šīs smaržas asociācija man ir tad, kad lietoju dušas želeju. Tā kā jūs tīri labi varat iedomāties, kā produkti smaržo. Man aromāts patīk, jo ļoti atgādina vasaras vakarus, kad, manuprāt, sirds ir lielisks dzēriens, ko malkot. Aromāts ir jūtams, kamēr, piemēram, mazgājaties, bet nevajag satraukties, ka tagad smaržosiet kā sirda fabrika – nebūt nē. Dušas želeja kā jau visas Dove dušas želejas  – puto ar maigām putām un nesausina ķermeņa ādu.

Savukārt dezodoranti smaržo nedaudz maigāk un es pat varētu teikt, ka krēmīgāk – kā tāds bumbieru deserts. Aizsardzība tiem ir visnotaļ laba – man galvenais, lai darba dienas vidū nerodas diskomforta sajūta un, paldies Dievam, tā nav. Ja runājam par formātiem, tad te, nu, katram būtu jāizvēlas tas, kas vislabāk iet pie sirds, jo tie darbības ziņā visi ir diezgan līdzīgi. Man gan ir sajūta, ka krēmveida dezodorants tomēr darbojas nedaudz labāk un aizsardzīūba tam ir spēcīgāka.

Nopirkt var visās Dove tirdzniecības vietās.

*Testa produkti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *