Kārums no Stendera – upeņu ķermeņa kopšanas līnija

Kārums no Stendera – upeņu ķermeņa kopšanas līnija

Sveikas!

Pagājušajā nedēļā saņēmu negaidītu pārsteigumu no Stendera – jauno upeņu sēriju, kas sastāv no trim produktiem – dušas zefīra, ķermeņa jogurta un skrubja. Nenoturējos un pasmaržoju jau uzreiz darbā – un, wow, pelēka diena kļuva par vasaras smaržas piepildītu dienu.

Vakarā mājās, iedevu pasmaržot vīram, nesakot, kāds aromāts tas ir un viņš uzreiz pateica, ka smaržo pēc upenēm. Tā kā Stenders tiešām ir paveikuši labu darbu, izveidojot tiešām autentisku aromātu.

Parasti sērijās ir kāds produkts, kas man vairāk patīk un, kāds, kam tomēr gribas piekasīties, bet šoreiz tiešām visa sērija ir feina.

Ķermeņa jogurts: 11, 90 eiro (245ml)

Atbilstošāku vārdu kā “jogurts” produktam tiešām ir grūti atrast, jo tiešām konsistence un izskats atgādina jogurtu. Smarža ir saldeni asa – ne tik salda kā skrubim un zefīram, bet nedaudz piezemētāka un pamatīgāka. Ādā jogurts iesūcas ļoti labi un ātri – piemērots lietošanai arī tajā reizēs, kad visu vajag fiksi un ātri. Mitrina ādu teicami.

 

Upeņu skrubis: 11, 90 eiro (230g)

Īsts ievārījums ķermenim.

Skruis ir uz cukura bāzes. Parasti Stendera skrubji ir diezgan taukaini (kā zinat, tad man ar to nav problēmu), bet šis neatstāj nekādu eļļas kārtiņu uz ādas. Citādākā ziņā šim piemīt visas standarta šāda veida skrubju īpašības, kā arī superīgs aromāts. Cukura skrubis ir un paliek cukura skrubis – lai arī ko teiktu ražotājs, tomēr visiem tiem ir līdzīga iedarbība un lielākā atšķirība parasti ir aromātos. Ja jums patīk vasarīgi, saldeni ogu aromāti, tad upeņu skrubis noteikti jums patiks.

Upeņu dušas zefīrs: 9,90 eiro (110g)

Labi, šim produktam esmu tomēr atradusi nelielu mīnusu – tas absolūti un nemaz nav ekonomisks produkts. Bet tas pilnīgi un noteikti ir sajūtu produkts – maiga, krēmīga tekstūra, kas rada vieglas un zīdainas putas. Šis ir tāds sevis palutināšas produkts, jo, jā, var paķert dušas želejas pudelīti vai ziepju gabaliņu un tīrs tu būsi jebkurā gadījumā, bet dušas zefīros ir kaut kas nedaudz… maģisks. Nu, labi, es varbūt nedaudz aizrāvos, tāpēc labprāt dzirdēšu, ko jūs domājat par dušas zefīriem komentāru sadaļā. Jā vai nē?

Bet, ja runājam par ādas attīrīšanas īpašībām, tad neko sliktu nevaru teikt – suflē dara to, kam tas ir paredzēts, nesausinot ādu. 🙂

Kopumā šī ir vasaras sajūtu uzburšanas sērija, jo, ja vasara mums šogad tādā čābīga, tad to noteikti ir iespējams izveidot vannas istabā ar šīs upeņu sērijas palīdzību.

Arta

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *