Rudens gaidās

Rudens gaidās

Sveikas!

Nezinu, kā jums, bet mani rudenīgas sajūtas jau ir pārņēmušas jau labu laiku. Ja nav tās vasaras, tad nav. 😀

No vienas puses es gaidu rudeni, bet šogad rudens man solās būt nedaudz citādāks, nedaudz skumīgs un, cerams, piedzīvojumiem bagāts. No otras puses, gribās to atlikt uz kādu laiku.

Iemesls tam ir… protams, viss vēl var mainīties, bet izskatās, ka rudens drūmo periodu un ziemas aukstākos mēnešus es pavadīšu komandējumā ārpus Latvijas.

No vienas puses forši, bet no otras puses… man noteikti pietrūks ģimenes, ierastās vides. Protams, redzēsim, kā viss būs un ik pa laikam uz nedēļas nogalēm es braukšu mājās, bet tas noteikti nav tas pats.

Tāpēc kosmētiku es šobrīd neiepērku un cītīgi lietoju visu, kas man mājās ir, jo zinu, ka noteikti to 4 mēnešu laikā, ko pavadīšu prom, nespēšu noturēties, nepamēģinot ko tādu, kā pie mums nav. 🙂

Tā kā gaidiet no manis, cerams, daudz rakstu vēlāk rudenī, jo ticu, ka aiz garlaicības pa vakariem, ko pavadīšu vienatnē, blogs būs tas mazais stūrītis, kur radīšu patvērumu 🙂

Arī grimā sāk ieviesties nedaudz rudenīgi toņi, mēģinot Morphe 35OM matēto paleti un vienu grimu, izmantojot to, es jums šoreiz atrādu.

 

Tā kaut kā man šobrīd iet.Piedodiet, ka atsauksmes blogā ir maz, jo kā jau minēju, šobrīd lietoju visus savus krājumus, jo nešķiet, ka ir jēga tagad kaut ko diži sapirkt un tad likt produktiem skumt plauktā līdz pavasarim.

Bet blogs nav miris, turpināšu noteikti kaut ko interesantu jums ik pa laikam pastāstīt. 🙂

Arta

4 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *