Envie matu kopšanas produkti

Envie matu kopšanas produkti

Sveiciens!

Šoreiz vēlos parunāt par jauniem matu produktiem manā plauktā. Tos man šoreiz sagādāja mammu pēc sarunas ar savu frizieri un, zinot, ka mani mati ir super pūkaini un tiem ir nepieciešams kaut kas ekstra, lai tos savaldītu.

Tā, lūk, es tiku pie matu kopšanas produktiem no firmas Envie – diviem šampūniem, no kuriem viens nav iekļuvis kadrā un kondicionieri, kas ir arī matu maska. Par firmu es nebiju dzirdējusi iepriekš un daudz arī neatradu internetā, bet kā saprotu, tad šie ir vairāk domāti profesionālai lietošanai.

Smaržo produkti kā frizierprodukti. Gan jau jūs zinat to īpašo smaržu, kas piemīt matiem, kad tos ir izmazgājis frizieris – tā vienmēr ir citādāka nekā mājās lietotajiem produktiem.

Produkti ir domāti sausiem, sprogainiem matiem, kam ir nepieciešams nogludinošs efekts un to sastāvā ir piena proteīni.

Produktus vajag tiešām maz un tie ir visai bagātīgi, tāpēc es tiešām iesaku tos lietot tiem, kam ir sausi mati, jo taukaniem matiem tie noteikti būs par smagnēju.

Mati tiešām tiek nogludināti un tie ir vijīgāki, protams, pavisam mazie matiņi stāv gaisā, bet es īsti nekad neesmu lietojusi tādu produktu, kas spētu nogludināt visus matus pilnībā.

Sakarā ar sportu es esmu nedaudz sabojājusi savu matu mazgāšanas rutīnu un es to daru daudz biežāk nekā agrāk – darbdienās gandrīz katru dienu un tāpēc mani mati taukojas ātrāk nekā agrāk. Tēpēc šoreiz man ir visai grūti izvērtēt, vai, lietojot šos produktus, mati taukojas ātrāk vai nē. Bet tajās reizēs, kad izlaižu kādu dienu, vainas nav nekādas un mati izskatās kā parasti otrās dienas mati.

Vispār es iesaku, ja ir problēmas ar pūkainiem matiem, jo, lietojot ilgākā laika periodā, šie tiešām var palīdzēt.

Cena ir no 6 līdz 12 eiro, atkarībā no produkta veida un tilpuma.

Tāpēc, ja kaut kur manat šo firmu, piemēram, frizētāvās vai speciālajos frizierveikalos, tad iesaku pievērst uzmanību.

Arta

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *