Story time: Neveiksmes ar mākslīgajām skropstām

Story time: Neveiksmes ar mākslīgajām skropstām

Sveikas!

Ir forši atrādīt skaistus grimus, kas ir tiešām izdevušies, bet reizēm, lai tiktu līdz šim skaistumam nākas iziet cauri daudziem ne tik veiksmīgim momentiem.

Man, piemēram, vienmēr bailes ir iedvesušas mākslīgās skropstas. Liekas, kas tad tur ir – viena strīpiņa ar mākslīgajām skropstām jāpielīmē, bet patiesībā tas prasa tik daudz nervu reizēm ne tikai iesācējiem, bet arī profiņiem.

Lai gan es zinu visu teoriju, kas un kā kur jālīmē, tomēr praksē sanāk visādi.

Laikam mans visļaunākais stāsts ir ne tik daudz saistīts ar skropstām, bet gan ar skropstu līmi. Bija man reiz jādodas uz kāzām un nolēmu kārtīgi uzpucēties. Mākslīgās skropstas – jā, why not? Pašai par pārsteigumu pielīmēju ļoti labi, nu tā, ka pašai bija prieks un gandarījums. Un, tā kā es savā prātā biju izdomājusi, ka grims būs pietiekami noturīgs, lai izturētu visu dienu, tad paķēru līdzi tikai lūpu produktu.

Ceremonija bija skaistā baznīcā, bet pēc ceremonijas bija vairākas stundas brīvā laika, ko nolēmām pavadīt vīra vecāku dzīvoklī, lai pēc tam visi kopīgi dotos uz viesu namu. Nonākuši pie vīra vecākiem, jūtu, ka kaut kas nav riktīgi ar vienu aci. Kož, grauž un pat paliek grūti noturēt vaļā. Kādu pusstundu mēģinu atrast nelietīgo gruzi, kas ir acī, bet bez rezultātiem. Lēnām sāku domāt par to, ka varbūt vaina ir skropstās, bet, apzinoties, ka nekā man nav līdzi, lai grimu pielabotu, ciešu. Un ciešu ļoti. Tomēr vēl pēc kādas stundas padevos un noplēsu tās sasodītās skropstas nost un visas sāpes kā ar roku noņemtas. Bet, ko nu? Kosmētikas tad nav un skropstas ir krietni vien pabojājušas lainera līniju, kurā tagad ir lieli caurumi. Veikalu nekādu tuvumā nav un vīramāte kosmētiku nelieto, tāpēc nekā, ar ko pielabot, arī viņai nav. Rezultātā ņēmu flomīti un zīmēju ciet caurumus un pa visu māju atradām sen lietotu skropstu tušu, kas notiekti nebija labākais variants, bet bija labāk kā nekas. Kopš tā laika es izvairos no mākslīgajām skropstām, lai gan esmu pārliecināta, ka vaina bija līmē, kas bija klāt skropstu tušai (neatceros firmu, bet tās bija Katy Perry skropstas). Kā arī man ir mācībā nelietot līmes, kas nāk klāt, bet lietot atsevišķi nopērkamās, kas ir pārbaudītas. Un treškārt, ja ir kāds pasākums, paņemt tomēr līdzi kosmētikas minimumu.

Bet, protams, mākslīgās skropstas vienmēr izskatās ļoti efektīgi, tāpēc daudzi gan Youtube, gan Instagramā ir ļoti iemīļojuši šo grima palīgelementu.

Kādas ir jūsu attiecības ar mākslīgajām skropstām? Izmantojat vai tomēr turaties pa gabalu?

Arta

 

 

6 Komentāri

 1. Troya

  Man arī ar makslīgām skropstām vienmēr ir bijušas problēmas.. Kaut ar teoriju arī viss ir kārtībā. Līniju man nepatīk līmēt vispār, man vairāk patīk tikai “pušķi”, jo tie izskatās naturālāk.

  1. Arta

   Pušķīši izskatās naturālāk, tas gan, bet ar tiem man ir vēl lielākas problēmas nekā ar līniju. 🙂 🙂 Katrā ziņā mākslīgās skropstas noteikti ir īpašiem gadījumiem.

 2. Una

  Man parasti galīgi neiet ar mākslīgajām skropstām. Galvenokārt tādēļ, ka acis ir ļoti jūtīgas, un tiklīdz kas pielīmējies nevietā, tā ir liels diskomforts. Diskomforts ir arī, ja skropstas ir par garu un es tās varu pati redzēt.. Vēl man galīgi neder līmes, kur sastāvā ir silikons, no tām ir alerģiskas reakcijas. Kā jau teicu, galīgi neiet. 🙂 

 3. Sabīne

  Vai, man arī ir gadījies staigāt ar pusi skropstas atlīmējušos un pilnīgi piekrītu, ka tā graušanas sajūta ir briesmīga 🙁 pirms kāda gada vēl šad tad pielīmēju individuālos pušķīšus, bet tagad arī to vairs nedaru, kaut kā pat brīžam liekas, ka mākslīgās skropstas manai sejai ir ‘par daudz’.
  Sabīne / https://thesabinelook.wordpress.com

  1. Arta

   Mhm, piemēram, tās, kas man ir bildēs, dzīvē izskatās tā ļoti too much, bet tādas neitrālākās, tad, jā acis uzreiz izceļās. Man ļoti patīk reizēm, kā meitenēm izskatās pieaudzētās, bet, kad es ieraugu tās skropstas, kas ir palikušas pāri pēc pieaudzēšanas, visa vēlme uzreiz pāriet. 😀

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *