Dzīvot te un tagad

Dzīvot te un tagad

Sveikas!

Es nezinu, kur pagaisa mans septembris, bet, ja godīgi to pat nepamanīju un esmu attapusies jau oktobrī. Un, skatoties ārā pa logu kā pasaule palēnām pārvēršas par dzeltensarkanu ligzdu, uznāk tāda neliela nostaļģija.

Vispār, jā, jau stāstīju iepriekš, ka došos četru mēnešu garā komandējumā un Latvijā vien būšu pa nedēļas nogalēm, kā arī gada noslēgumā uz visiem svētkiem, tad pieķeru sevi, ka es sāku jau tagad skumt pēc sev tuvajiem, kas patiesībā ir so wrong. Lai ņemtu un priecātos par to laiku, kas ir man šobrīd un, ko es varu pavadīt kopā ar viņiem, es skumstu par to, kā būs, kad viņu man blakus nebūs. Un tad man sevi gribās tā maķenīt iepļaukāt. 😀 Vai arī jūs kādreiz dzīvojat pagātnē/nākotnē, aizmirstot, ka ir jābauda tas, ko sniedz konkrētais mirklis? Kā jūs tiekat ar to galā?

Ja runājam par blogu, tad arī gan jau pamanījāt, ka pēdējā laikā rakstu vairāk pļāpu rakstus, ko miksēju ar produktu atsauksmēm. Principā, es nedaudz atgriežos šī bloga pirmsākumos (apmēram 7 gadu senā pagātnē), kad rakstīju to, kas bija uz sirds un necentos būt tik “profesionāla”, piedomājot pie katra vārda, ko šeit uzrakstu. Un, ja godīgi, tad blogs man kaut kādā brīdī sāka šķist tik ļoti bezpersonisks, ka tā veidošana man vairs nesagādāja lielu prieku. Bet šī pļāpāšana ar jums (sorry, ja tas jums neliekas interesanti, bet vienmēr ir iespēja izlaist tos rakstus, kas nesaista) man rada prieku un es nejūtos kā tāds kosmētikas robotiņš. Bet, protams, atsauksmes ir un būs – arī tās nekur nepazudīs, bet blogā būšu vairāk es – Arta nevis skaistumblogere (kā man nepatīk šis termins :D).

Ja runājam par šīs dienas grimu, tad vēl joprojām spēlējos ar Morphe un BH Cosmetics paletēm – ja Morphe ļoti patīk, tad BH vēl joprojām rada šaubas, lai gan daži toņi ir tiešām pierādījuši, kā šis zaļais, ko izmantoju šīs dienas grimā. Ja interesē precīzāki produktu nosaukumi, jautājiet komentāros. 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *