J. And C. matu un ādas kopšanas līdzekļi un Casalfe Stin ķemme

J. And C. matu un ādas kopšanas līdzekļi un Casalfe Stin ķemme

Par J. And C. produktiem nerakstu šajā blogā pirmo reizi, bet par labiem produktiem ir taču jārunā, vai ne?

Pirmo reizi par J. AND C. stāstīju pirms diviem gadiem, kad izmēģināju matu kopšanas līdzekļus, kā arī dušas želeju un ziepes.

Šoreiz pie manis atkārtoti ir nonācis gan šampūns, gan krēms matiem, kā arī ķermeņa losjons ar jaunu un uzlabotu formulu, kā arī serums sejai.

Par pašu kopmāniju šoreiz ļoti daudz nestāstīšu, jo esmu jau par to runājusi savā iepriekšējā rakstā, bet īsumā – visi J. And C. produkti satur dabiskos zīda proteīnus, kam piemīt strukturāla līdzība ar dabisko ādas un matu keratīnu, kā arī zīda proteīni piesaista ādai un matiem mitrumu, nesausinot un atjaunojot gan ādu, gan matus.

Šampūns un krēms matiem  – kopš pirmās izmēģināšanas reizes, es ik pa laikam iegādājos abus produktus, jo tie tiešām ir lieliski. Pēdējā laikā gan manā matu kopšanas plauktiņā šie nebija atrodami, jo kā jau ļoti izmēģinātkārs cilvēks, esmu sevi apgādājusi ar dažādiem produktiem, ko mēģinu un testēju. Bet, izmazgājot matus ar šiem līdzekļiem, atkal atcerējos, kāpēc man tie patīk.

Un, ja pirms diviem gadiem slavēju šo matu kombo, tad, nebaidoties varu teikt, ka nekas nav mainījies – produkti ir lieliski. Mati ir pēc mazgāšanas ir maigi un spīdīgi, un smaržīgi. Produkti varbūt nav tie paši lētākie, ja ņem vērā, ka tilpumi ir 200 ml, kas, ja mati ir gari, izlietosies visai ātri, bet tie tiešām ir tā vērti. Iesaku, iesaku un vēlreiz iesaku. 🙂

Un, ja runājam par matiem, tad kopā ar šiem produktiem, pie manis nonāca arī Casalfe STIN ķemme. Casalfe ir spāņu zīmols un ražotājs sola, ka ķemme atšķetinās matus, tos neraujot un netraumējot. Ķemmi var izmantot arī ar fēnu un tai nekas nenotiks.

Ķemmi ir ļoti viegli iztīrīt no matiem, kas mani ļoti priecē, jo reizēm tas ir tik mokoši, ka viss sasprūst ķemmes sariņos un tad tādu ķemmi lietot nemaz negribas.

Jau gadiem esmu pārliecināta Tangle Teezer lietotāja un uzskatu, ka tā ir viena no labākajām ķemmēm, ko esmu lietojusi. Vienīgais, kas man ļoti nepatīk, ka Tangle Teezer nav kāta (man ir arī ar kātu, bet šķiet, ka tā vairāk traumē matus, tāpēc to lietoju visai reti) un nereti man tā izslīdz no rokām, nokrīt zemē un, ja tas notiek agri no rīta, tad parasti es saņemu dusmīgu skatienu no vēl pusaizmiguša vīra puses. Un, varbūt tas būs skaļi teikts, bet šķiet, ka esmu atradusi Tangle Teezer līdzinieci, bet tikai ar kātu, kas ir daudz, daudz parocīgāk. Mati tiešām netiek plēsti un arī mitrus matus (jā, es zinu, tas nav labi, bet es to tāpat daru) izķemmēt nav problēmas.

Tātad, ja jums patīk Tangle Teezer, tad šī ķemme jums varētu patikt vēl labāk. 🙂

Labi, bet atgriežoties pie J. And C. produktiem, man ir vēl divi, par kuriem vēlos nedaudz pastāstīt.

Losjons ķermenim nesatur parabēnus un sola palīdzēt uzturēt un pat atjaunot ādas dabisko elastības līmeni, kā arī palīdzēs cīņā ar strijām. Par strijām man ir grūti komentēt, jo, lai gan man tādas ir, tomēr es nekad tās neesmu uztvērusi kā kaut ko tādu, kas man traucētu dzīvot un, manuprāt, tā ir gluži dabiska lieta, kas daļai cilvēku vienkārši ir. Tāpēc es neesmu vairāk iedziļinājusies, kāda šim losjonam ir bijusi ietekme uz manām strijām, bet, ja runa ir par kopējo ādas mitrināšanu, tad krēms to paveic teicami. Neteiktu gan, ka tas iesūcas vienā mirklī (iespējams, ka mana āda tik ;loti nealkst mitrināšanu tieši šobrīd), bet tas iesūcas kādu piecu minūšu laikā, atstājot labi pabarotas un mitrinātas ādas sajūtu. Atceros, ka pirms pāris gadiem, kad to mēģināju, losjons man likās visai taukains, bet tagad man tas liekas vairāk mitrinošs nekā barojošs. Es noteikti krēmu ņemšu līdzi uz Norvēģiju, jo mani brīdināja, ka gaiss tur ir citādāks un āda tiek vairāk sausināta.

Sejas serums ar pretnovecošanās efektu – rudens manā ādas kopšanā ir krasi atšķirīgs no visām citām sezonām jau vairākus gadus, jo tieši rudens mēnešos es cenšos lietot tikai sejas eļļas, jo ir sajūta, ka tieši šajā periodā manai ādai tas ir nepieciešams. Un principā tas nozīmē, ka es lietoju tikai eļļu no rīta un vakarā. Un tas arī viss. Tāpeč es nedaudz šaubījos, vai seruma pievienošana neizjauks visu manu rutīnu. 🙂 Bet es pat teiktu, ka serums ir kā labs pamats un bāze eļļai, ko klāju uz ādas pēc tā. Iesūcas ļoti ātri, bet, ja godīgi, tad man ir sajūta, ka tikai ar šo serumu būtu par maz. Vismaz man, jo āda prasa vēl pa virsu kaut ko bagātīgāku un mitrinošāku.

Serumu es lietoju pāris nedēļas un es zinu, ka ar to ir par maz, lai es novērot, kā tas darbojas tieši grumbiņu samazināšanas jomā, bet kopumā man āda ar to sadzīvo labi. Nav nekādu izsitumu, poras netiek nosprostotas (tā ir man mūžīgā problēma, ja sāku lietot vairākus produktus vienlaicīgi) un kopumā man šķiet, ka mana sejas āda neizskatās nemaz tik slikti. 😀 Protams, mani gēni ir visai draudzīgi mani un man nav super trakas grumbas pagaidām vēl, ar kurām būtu jācīnās (kaut kas jau ir, bet vēl turos 🙂 ), tāpēc laikam šo aspektu man nav tik viegli novērtēt.

 

Vispār man ir žēl, ka J. And C. nav populārāks zīmols Latvijā, jo tas tiešām ir kvalitatīvs un bez liekas pompozitātes mārketingā, tiešām dara to, ko sola.

Bet par iegādi:

Te varat palasīt zīmola mājas lapā par visiem produktiem:

http://como-silk.com/products

Produktus var iegādāties Homeopātijas aptiekā, kā arī Medilink veikalā.

Sejas serums:

https://www.medicinaspreces.lv/product/fv905337073/

Matu kopšanas produkti:

https://www.medicinaspreces.lv/product/fv905348330/ (dāvanā dušas želeja)

https://www.medicinaspreces.lv/product/fv905348328/

Ķermeņa losjons:

https://www.medicinaspreces.lv/product/fv902704004/

Info par Casalfe ķemmi:

https://www.casalfe.es/brushes/wood/?lang=en

Ķemmi var iegādāties veikalā Pirkumiņš, gan arī Homeopātijas aptiekā, bet drīzumā tā būs pieejam vēl plašākā tirdzniecībā, jo tā ir jaunienācējs Latvijā.

 

Lai jums feina nedēļas nogale un tiekamies jau pavisam drīz bloga lapās 😉

*Testa produkti

2 Komentāri

  1. Libere

    Ja strijas jau ir, neviens kosmētikas līdzeklis pasaulē tās nespēs novākt 🙂 Jo strijas ir tās pašas rētas, sarētojušies saistaudu plīsumi. Kaut ko var mēģināt darīt, lai nerastos (bet arī 100% diez vai izdosies), bet post factum kaut ko līdzēs tikai agresīvas kosmētiskās procedūras. Tā, lūk 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *