Kallos Cosmetics Blueberry matu maska

Kallos Cosmetics Blueberry matu maska

Sveikas!

Svētdienas man vienmēr ir atpūtas dienas, kad man ir atjaunošanās sesija visas dienas garumā un nereti tas ir kopā ar Netflix. Tā kā beidzot šodien pabeidzu skatīties seriālu, ko “ēdu” pēdējās nedēļās (“Grimm”), tad jūtu, ka ir pienācis laiks beidzot kaut ko uzrakstīt arī šeit.

Pēdējā laikā sanācis diezgan daudz runāt par matu kopšanas produktiem un šoreiz gribu pastāstīt par vienu dikti feinu matu masku – Kallos Cosmetics (ungāru zīmols) melleņu matu masku.

Tilpums ir milzīgs un man noteikti pietiks… pat nezinu, cik ilgam laikam. Matu masku lietoju reizi nedēļā, jo tā ir diezgan barojoša un biežāka lietošana, manuprāt, matus padarītu pārāk smagnējus, bet reizi nedēļā ir ļoti optimāli.

Pēc mellenēm īsti nesmaržo, bet smarža ir tāda “frizierīga” un nav uzmācīga. Respektīvi, īpaši matos nesaglabājas. Ja mati ir visai noguruši, nespodri, tad šī maska ir lielisks palīglīdzeklis, lai atgrieztu matos spozmi un padarītus tos maigus un mīkstus, kā arī viegli atšķetināmus.

Novēroju gan, ka otrajā dienā (matus mazgāju katru otro dienu) mati izskatās nedaudz vairāk pieplakuši kā parasti, tāpēc taukaniem matiem šī varētu būt par spēcīgu.

Tā kā matu masku lietoju, ja nemaldos, jau otro mēnesi, tad kopumā man šķiet, ka mati pa šo laiku tiešām ir kļuvuši nedaudz mirdzošāki kopumā.

Matu maska ir laba un sausu matu īpašnieki noteikti varētu novērtēt.

Matu masku mana mamma iegādājās pie savas frizieres, bet noteikti varētu atrast frizierveikalos, kā arī atradu internetveikalā (visa produkcija):

https://hairshop.lv/lv/kallos

Cenas ir ļoti draudzīgas – šī maska maksāja ap 7 eiro.

 

2 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *