ONC Dermology sejas attīrītājs un sejas serums

ONC Dermology sejas attīrītājs un sejas serums

Sveiciens jūsmājās!

Pirms kāda laika uzzināju un arī nedaudz iepazinos ar līdz šim sev vēl svešu zīmolu – ONC Dermology. Izdzirdot nosaukumu, man pirmā asociācija bija, ka tas ir saistīts kaut kas ar onkoloģiju, kas tomēr ir visai smaga tēma un grūti bija saprast, kāpēc zīmolam ir tieši šāds nosaukums.

Bet, palasot vairāk, sapratu, ka zīmola nosaukums ir ļoti atbilstošs. Proti, ONC kosmētika ir droša lietošanai onkoloģijas pacientiem pirms, pēc apstarošanas un terapijas laikā ādas atjaunošanai, kā arī piemērota visjutīgākajām ādām, jo tā nesatur sintētiskas smaržvielas, parabēnus, minerāleļļas, silikonus. Kosmētika ir Ecocert sertificēta. Produkciju piedāvā kompānija Laboratorios Tegor, kas ir dibināta 2001. gadā. Kompānija piedāvā septiņus zīmolus – Tegoder Cosmetics, TDC Clinik, Bioespaña, Lavigor, Mesoter, Tegor Supplements un ONC Dermology. Zīmoli nav tik plaši pazīstami Latvijā, jo tie ir vairāk aptieku produkcijas plauktos atrodami, piemēram, gandrīz visi augstākminētie ir nopērkami Homeopātiskajā aptiekā. Līdz ar to tā ir nedaudz cita niša, ja salīdzina ar plaša patēriņa plauktos atrodamajiem produktiem.

Es izmēģināju divus produktus – attīrošo emulsiju sejai un sejas serumu.

Attīrošais līdzeklis sejai ir viens no maigākajiem sejas mazgāšanas līdzekļiem kādu es jebkad esmu lietojusi. Pirms lietošanas es nezināju, ko no līdzekļa gaidīt, bet es tiešām biju ļoti patīkami pārsteigta jau pēc pirmās izmēģināšanas, kas bieži nenotiek.

Līdzeklis ir krēmveida, kas saskarē ar ādu un ūdeni pārvēršas vieglā emulsijā. Ar acu meikapu tas noteikti netiks galā un man šķiet, ka produkta primārais mērķis ir attīrīt sejas ādu nevis noņemt acu kosmētiku. Ar to visu, kas dienas laikā ir sakrājies un uzklāts uz sejas – kosmētiku, putekļi utt., līdzeklis gan tiek galā labi. Bet visforšākā sajūta ir pēc sejas nosusināšanas, jo āda itin nemazākajā mēra nav izsausināta, bet ir sajūta, ka tai pat ir virsū tāda kā mitrinoša kārtiņa. Un es nerunāju par  taukainu kārtiņu, kas traucē, bet gan par tādu kā mitrinošu un barojošu. Es pēdējā laikā izvairījos no līdzekļiem, kas ir jāmazgā ar ūdeni, jo šķita, ka tie manai ādai ir par šerpu, bet šo lietoju katru dienu un patīk. Jāatceras, ka līdzekli var lietot arī onkoloģisko saslimšanu pacienti, kuriem āda, manuprāt, (man nav personīgas pieredzes ar šādām situāciijām, tāpēc es neesmu pati kompetentākā persona, bet es mēģinu iedomāties, kā tas varētu būt) ir super jutīga un prasa ļoi īpašu kopšanu, līdz ar to cilvēkiem, kam ir ļoti “trauslas” ādas, līdzeklis varētu būt kā radīts. Es tiešām esmu sajūsmā par šo līdzekli. 🙂

Cena: 18,10 eiro

Nopirkt:

https://www.medicinaspreces.lv/product/onc-dermology-face-cleanser-sejas-dekolte-adas-attiritajs/

A. Aptieka, Homeopātiskā aptieka

Sejas serums ir intensīvs, dabīgs aktīvo vielu uīdkrēms (emulsija), sejas, dekoltē ādai. Uzlabo lipīdu, keramīdu slāni ādā. Nomierina reaktīvu vai kairinātu ādu, aizsargā acu, lūpu kontūras ādu. Viegla tekstūra, piemērota arī bērna ādai.

Sejas serums ir vieglas tekstūras un to ir nepieciešams lietot pavisam nelielā apjomā. Es to lietoju vienu pašu pa vakariem, jo manai sejas ādai ne visai patīk, ja es tai “krāmēju virsū” daudz produktus. Ja jūsu āda ir tāda pati kā mana, kam pārāk daudz produktu lietošana izraisa pumpu uzbrukumu uz ādas, tad ar šiem diviem produktiem pilnīgi pietiek, lai āda justos labi. Es neteiktu, ka es par serumu esmu tādā pašā sajūsmā kā par attīrošo līdzekli – tas ir labs, jā, bet, piemēram, ziemā varētu būt nedaudz par vieglu. Šis produkts būs piemērots tiem, kam galvenā rūpe ir ādas uzturēšana tonusā – lai tā ir aizsargāta un pabarota.

Man ļoti patīk produktu ideoloģija, ka tos principā var lietot jebkuršs, kura āda ir cimperlīga un ir grūti atrast tos līdzekļus, kas ādu nekairinātu. Protams, ja jums ir tāda āda, kas “ņem pretī” arī niknos līdzekļus vai arī karojat ar grumbām, tad varbūt nebūsiet primārā mērķauditorija, bet manai cimperlīgajai ādai der ļoti labi. 🙂

Cena: 27,50 eiro

Nopirkt var https://www.medicinaspreces.lv/product/onc-dermology-face-serum-dabigs-aktivo-vielu-fluidkrems/

A. Aptieka, Homeopātiskā aptieka

 

BB 2017 izstādē: Hallē Nr 1. vietā I5 “Griga Med” stendā

 

 

Kā jums ir ar ādu? Vai tai ir grūti izdabāt vai arī tomēr varat eksperimentēt ar sejas kopšanas līdzekļiem un nesatraukties, ka ādai kaut kas nepatiks?

 

*Testa produkti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *