Atsauksme: Lush The Birth Of Venus jelly face mask

Atsauksme: Lush The Birth Of Venus jelly face mask

Sveiciens!

Tā kā mums Rīgā Lush vairs nav, tad man vienmēr ir visai interesanti iemest aci, kas viņiem jauns ir piedāvājumā, kad esmu ārpus Latvijas. Jau pirms kāda laika internetā skatījos, ka viens no Lush jaunumiem ir želejveida sejas maskas, kas man likās visai interesants koncepts un, kad atbraucu uz Oslo, tas bija viens no maniem pirmajiem pirkumiem.

Lush svaigās sejas maskas ir labas un feinas, bet man vismaz tās vienmēr ir bijis visai grūti laikā izlietot, bet šīm želejveida maskām termiņš nav tik īss – tie ir vairāki mēneši.

Konkrētās sejas maskas sastāvā ir kumelītes, jūras ūdens, lavandas ekstrakts,olibanuma eļļa u.c. sastāvdaļas, kas sola gan nomierināt sakairinātu ādu, gan arī tonizēt. Smaržo ļoti patīkami un visvairāk es jūtu lavandas aromātu un, manuprāt, smarža nav tik intensīva kā citiem Lush produktiem.

Lietošana: Jāpaņem ir piciņa maskas, kas ir jāsamīca ar pirkstiem, izveidojot tādu kā pastu, kuru tad arī uzklāj uz sejas. Jāpatur 5 – 10 minūtes un pēc tam ar siltu ūdeni vai drāniņu jānoņem.

Process ir nedaudz ķēpīgs un man, kā izlutinātai sheet masku fanei, šķiet pat nedaudz kaitinošs, jo maska nemaz tik viegli nemazgājas beigās no sejas nost, bet ko tik nedarīsi ziņkāres un izmēģināšanas prieka labad. 🙂

Rezultāts:Hmm, šoreiz ir viena no tām reizēm, kad esmu vīlusies. Jo rezultāts ir gandrīz nekāds. Es neredzētu, ka maska ir darījusi kaut ko īpašu un, ja godīgi, tad man pēc tās nomazgāšanas gribās ātri ādu sasmērēt ar kādu krēmu, jo tā jūtās visai sausi. Jā, protams, jāņem vērā fakts, ka man te Norvēģijā vispār ir problēmas ar ādas sausumu (jeij, jaunām sajūtām manā dzīvē :D), bet es tiešām neredzu nekādu efektu no maskas. Parasti pēc maskām (principā pēc jebkuras maskas) mana āda ir tāda maiga un ir sajūta, ka es to esmu ekstra īpaši palutinājusi, bet pēc Lush maskas man nav nekādu sajūtu. Jā, es to izlietošu, bet ar šo es arī beigšu savu izpēti Lush želejveida maskās un labāk ieguldīšu savu naudu jau pārbaudītās vērtībās.

Cena ir ap 11 vai 12 eiro.

Ja sanāk ceļot uz Tallinu, tad tur vēl ir Lush veikaliņš, bet, ja nē, tad vienmēr var apmeklēt Lush UK saitu https://uk.lush.com/products/birth-venus un gan apskatīt, kas jauns, gan arī pasūtīt.

Pie reizes biju arī paķērusi jauno Lush Ziemassvētku želeju Berry Berry Christmas, kas man ļoti patika, savukārt atbrauca vīrs pie manis ciemos un pateica, ka smaržo pēc zālēm. Tagad viss mans prieks ir sabojāts 😀 Tā ir ar to Lush – vienam ļoti patīk, savukārt cits nevar ciest ne acu galā – iespējams tāpat ir ar šīm jaunajām sejas maskām, jo varbūt kādai no jums būtu pilnīgi pretēja atsauksme, ja pamēģinātu. 🙂

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *