Dove Regenerate Nourishment matu kopšanas sērija

Dove Regenerate Nourishment matu kopšanas sērija

Sveiciens!

Šoreiz blogā atkal viesojās Dove zīmols. Man patīk Dove matu produkti ikdienas lietošanai un esmu īpaši iecienījusi tos izmantot tajos periodos,  kad uz sporta klubu sanāk doties biežāk un līdz ar to arī matus mazgāju katru dienu.

Manā skaistumkopšanas plauktiņā nonāca komplekts, kas ir domāts  bojātiem matiem. Sēriju veido šampūns, kondicionieris, eļļa matiem, kā arī matu maska.

Esmu mēģinājusi arī citas sērijas, bet šī ir visvairāk piemērota manam matu tipam.

Esmu šīs līnijas šampūnu un kondicionieri lietojusi arī agrāk, bet vai nu mani mati ir mainījušies vai arī ir noticis kas cits, bet, ja agrāk mani mati izskatījās dikti feini pēc šiem produktiem, tad tagad efekts vairs nav tāds pats. Pirmajā dienā ir vēl viss feini, bet otrajā mati tomēr ir tādi pārāk saplakuši pie saknēm. Noteikti gan šampūns, gan kondicionieris būs labs tiem, kas mazgā matus katru dienu, jo pirmās dienas matiem nav ne mazākās vainas.

 

Nedaudz cits stāsts ir par diviem nākamajiem produktiem, jo tos tiešām esmu iemīlējusi  – mani matu burtiski apēd matu sērijas matu masku. Lietoju es to tikai reizi nedēļā, jo esmu ievērojusi, ja matu maskas izmantoju biežāk, tad matiem kļūst pārāk grūti un tie nolemj pazaudēt visu kuplumu. 🙂

Bet pēc lietošanas mati uzreiz ir daudz, daudz spīdīgāki un gludāki, un vizuāli izskatās dzīvīgi.

Matu serums – eļļa ir mans favorīts – principā šī ir vienīgā matu eļļa, ko es lietoju jau vairāk nekā gadu, tā kā tā noteikti ir pārbaudīta vērtība. To, kā jau visas eļļas, matos ir jāklāj ļoti maz, bet tā lieliski noņem pūku un nedaudz savalda matus. Patēriņš ir ļoti ekonomisks, tāpēc man ir prieks, ka tagad man ir jauns iepakojums, ko varu turpināt lietot. ES gan to nelietoju pēc pilnīgi katras mazgāšas reizes, jo kas par daudz, tas par skādi, bet gan tad, kad jūtu, ka matiem tas ir nepieciešams. Ieklāju mitros, ar dvieli izsusinātos matos un tad žāvēju. Var lietot arī sausos matos, bet man ir tendence parasti izspiest par daudz un tad atkal matu gali izskatās saķepuši. Tāpēc, jā, ar to dozēšanu labāk tā uzmanīgi.

Noteikti es no šīs sērijas varu ieteikt izmēģināt gan matu masku, gan eļļu, savukārt šampūnu un kondicionieri tad, ja mazgājat matus katru dienu. 🙂

*Testa produkti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *