Kiehl’s X Kate Moross Adventes kalendārs

Kiehl’s X Kate Moross Adventes kalendārs

Hei, hei!

Kiehl’s ir man mīļš zīmols un kā jau varbūt būsiet ievērojuši, tad katru gadu Kiehl’s sadarbojas ar kādu mākslinieku, kas Kiehl’s populārākos produktus ietērpj īpašos svētku apģērbos. 🙂

Šogar Kiehl’s sadarbojas ar Lielbritānijas mākslinieci Kate Moross, kura mīl krāsas, kičīgas formas un līnijas, kuras gadu laikā ir kļuvušas par viņas rokrakstu un atpazīšanas zīmi.

Manās rokās ir nonācis kaut kas pavisam īpašs un tas ir Adventes kalendārs, kuri skaistumfanu lokā ar katru gadu kļūst aizvien populārāki un iecienītāki.

Kiehl’s Adventes kalendārā ir atrodami 24 kulta produkti lielākos un mazākos izmēros. To, kas ir atrodams Adventes kalendārā var aplūkot arī uz iepakojuma – uz aizmugurējā vāka viss ir uzrakstīts, tāpēc nav gluži tā, ka tiek pirkts kaķis maisā. Protams, var darīt kā es – izlasīt, kas ir atrodams iekšā un tad cītīgi censties aizmirst, lai nesabojātu prieku, iestājoties Adventei un katru dienu būtu kāds pārsteigums.

Man gan šoreiz sanāk tā čābīgi, jo es vēl joprojām būšu Norvēģijā Adventes laikā un iepakojums ir tik liels, ka es to nespēju paņemt sev līdzi (lai gan gribēju, ai, kā gribēju :D), bet mans vīrs ir apsolījis katru dienu, sākoties Adventei, atvērt lodziņu un ielikt bloga Instagramā. 🙂

Bet, atgriežoties pie Kiehl’s Adventes kalendāra satura, tātad, tajā ir atradīsiet gan lūpu balzāmu, gan sejas maskas, ķermeņa losjonus utt. Principā, manuprāt, ja jūs neesat pārāk pazīstami ar zīmolu, bet ir vēlme izmēģināt, tad šī ir vienreizēja iespēja, kā izmēģināt veselus 24 produktus, nesamaksājot par tiem miljonu.

Šeit ir uzskaitīts viss kalendāra saturs

Protams, kalendārs ir arī burvīga dāvana gan tiem, kas ir pazīstami ar Kiehl’s, gan arī tiem, kas nekad nav mēģinājuši neko no zīmola.

Cena kalendāram ir ap 70 eiro, bet vērtība tam noteikti ir daudz lielāka, jo Kiehl’s produkti nav nemaz tik lēti.

Kā arī, ja jums ir šāds kalendārs, tad padomājiet, cik tā ir lieliska iespēja palutināt savu ādu vēl pirms visa lielā svētku trakuma un tas noteikti būs daudz foršāk nekā ierastie šokolādes Adventes kalendāri. 😉

 

Nopirkt var Kiehl’s veikalos Stockmann un Spicē, cena ap 70 eiro.

Vai esat kādreiz mēģinājuši kādu kosmētikas kompānijas Adventes kalendāru?  

*Testa produkts

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *