L’Oreal Paradise Extatic skropstu tuša

L’Oreal Paradise Extatic skropstu tuša

Sveikas!

Esmu pievienojusies diezgan pavēlu L’Oreal jaunās Paradise skropstu fanu pulciņam, bet tomēr esmu. 🙂

Uh, sen nebija bijis tā, ka man kāda skropstu tuša iepatīkas no pirmās lietošanas reizes, bet tieši tā notika ar šo.

Skropstu tuša gan vairāk būs paredzēta tām, kam patīk drāma un arī ikdienās gribās kaut ko vairāk akcentētu, jo tieši tāda ir šī tuša.

Esmu jau kaut kur dzirdējusi, kā šī tuša tiek salīdzināta ar Too Faced Better Than Sex tušu un es varu pilnībā pievienoties – efekts, nu, ļoooti līdzīgs, bet par lētākām naudiņām.

Skropstas ir ļoti akcentētas, bet ir jāuzmanās, lai neuzklātu par daudz, jo tādā gadījumā tās var izskatīties saķepušas. Ir gan mīnuss, ko esmu novērojusi – tuša galīgi nedraudzējas ar lietu un mitru laiku vispār – ja sanāk izlīt, tad pandas acis būs. Es neteiktu, ka šī būtu mana ideālā tuša, bet, ja paskatās uz efektu, ko tās sniedz skropstām, tad esmu pat vairāk nekā apmierināta.

Es uz acīm atrādīšu kādā no nākamajiem postiem, jo man šeit ir lielas problēmas ar dienas gaismu – darbdienās eju uz darbu pa tumsu un nāku no darba pa tumsu (Oslo paliek tumšs vēl kādu stundu ātrāk nekā Rīgā) un pa brīvdienām nav vēl sanācis kārtīgi iemūžināt.

Bet principā šī ir “ņemamo” skropstu tušu kategorijā. 🙂

Kā jums? Esat jau paspējušas izmēģināt?

*Testa produkts

2 Komentāri

  1. Pingback: Linda Hallberg Cosmetics Flash Crayon tonī Zhao | Arta's place

  2. Diana Borina

    Ir mēģināts. Atverot un sākot lietot, iespaids bija ļoti patīkams. Pašas skropstas nav ne pārāk plānas, ne īsas, ar šo tušu bija riktīgs lelles acu efekts (labajā nozīme). BET, viss pagaisa, kad sev atklāju, laikam, lielāko šīs tušas mīnusu. Tās kalpošanas laikas nav daudz garāks par pusotru mēnesi. Pēc šī laika tā diezgan ātri sāka radīt kunkuļus un rezultātā aizlidoja uz katrā mājā esošu spaini. Kā pareizi jālieto tušas es zinu. Clinique joprojām roka neceļas izmest, jo jau it kā pusgada lietošanas laiks cauri, bet krāso pa pirmo. Un par ļaunprātīgu atvēršanu arī kaut kā nedomājas, jo pirku neatplēstā kastītē.

    Rezumē – laba tuša uz īstu laiku, ilgtermiņā izsviesta nauda.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *