M.A.C Studio Fix Fluid SPF 15 tonālais krēms

M.A.C Studio Fix Fluid SPF 15 tonālais krēms

Sveiciens!

Šoreiz diezgan īsi par tonālo, uz kuru liku lielas cerības, bet diemžēl tas man nepavisam neiet pie sirds.

Man ļoti patīk MAC zīmols un, manuprāt, tam ir daudz kvalitatīvu produktu, bet kā jau visiem zīmoliem, reizēm gadās nošaut greizi. Un, protams, šis ir mans subjektīvais viedoklis, bet Studio Fluid Fix tonālais krēms man nepatīk.

Tonis man ir NC 15, kas tīri labi harmonē ar manu sejas ādas toni.  Man ir normāla sejas āda ar tendenci taukotos T zonā. Tonālajam ir matēts finišs, bet es neteiktu ka tas būtu krītains vai uzkrītoši matēts finišs – tāds diezgan dabīgs. Bet, ja no rīta uzklājot, viss ir skaisti un forši, tad dienas otrajā pusē ir redzams, ka tas ir sasēdies visās rieviņās, izceļoti visu, ko gribētos noslēpt un nevis rādīt visai pasaulei. Man ir sajūta, ka mana seja izskatās vecāka, nobružātāka un nesvaigāka, ja lietoju Studio Fix Fluid.

Otrs mīnuss, ko esmu pamanījusi pēc vairāku nedēļu lietošanas, ka izskatās, ka man no tonālā krēma ir alerģija vai kas līdzīgs, jo visa mana piere ir grubuļaina un klāta ar mini zemādas pumpiņām. Es zinu, ka es neesmu vienīgā, kuras sejas āda nesadzīvo ar dažiem MAC tonālajiem, tāpēc šis faktors ir jāņem vērā pirms iegādes. Esmu lietojusi arī citus MAC tonālos un ar tiem man nav bijušas šādas problēmas. Noteikti palūdziet paraudziņu un pamēģiniet kādu laiku pirms iegādājieties pilno tilpumu.

Trešais mīnuss – lūdzu, MAC, kur ir dozators? Es saprotu, ka to ir iespējams iegādāties atsevišķi, bet tā kā tonālais krēms nav nemaz tik lēts, tad tik daudz kā dozatoru taču varētu pievienot klāt, vai ne?

Ja man jārunā par plusiem, tad teikšu tā, ka tonālais ir noturīgs – ļoti labi iztur visu dienu un pūderis pat nav nepieciešams. Turās kā tāds vells. 🙂 MAC kā jau MAC vienmēr ir pieejama plaša toņu izvēle, kas ir superīgi, jo katrs var atrast tieši sev vislabāk piemēroto.

Kā arī man šķiet, ka šis tonālais varētu tīri labi draudzēties ar taukainām sejas ādām, jo tas tomēr ir matējošs un iespējams, ka tas efekts, kas ir man – tonālā krēma nogulsnēšanās visās sejas rievās, taukainai sejas ādai varētu nebūt tik izteikts.

Šoreiz produkts man ir fail sarakstā, bet tas nenozīmē, ka neturpināšu mīlēt zīmolu, jo zinu, ka tam ir daudz labu dārgumu, kurus ir vērts pirkt, lietot un priecāties par tiem. 🙂

*Testa produkts

 

4 Komentāri

  1. Troya

    Pilnīgi tev piekrītu! Tonālais man arī nepatīk! Dozators viņiem tiek pārdots atsevišķi.
    Un nezinu kā tev, man tonālais smird pēc kaut kā ķīmiskā kā līme.. ko es nevaru uz savas ādas izturēt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *