Make Up For Ever Ultra HD Invisible Cover konsīleris

Make Up For Ever Ultra HD Invisible Cover konsīleris

Heisā!

Nesen biju jauna konsīlera meklējumos un tā kā iepriekš arī lietoju Mufe Lift konsīleri, tad arī šoreiz izvēlējos palikt pie pārbaudīta zīmola, tikai nolēmu pamēģināt nedaudz citu produktu.

Veikalā man paskaidroja, ka šīs ir nedaudz biezāks nekā Lift, bet līdz ar to var nedaudz labāk paslēpt tumšos lokus.

Ja izvēlas biezākas konsistences konsīleri, tad ir jārēķinās, ka pastāv iespēja, ka tas var izteiktāk sasēsties visās rieviņās ap acīm, bet būsim godīgas – lielākā daļa konsīleru tomēr nogulsnējas rievās ap acīm, jautājums, protams, ir, kādā apmērā.

Nolēmu noriskēt un nenožēloju. Lai gan iepakojums šķiet tāds mini, bet produktu arī vajag pavisam, pavisam maz. Es, protams, vienmēr pacenšos paņemt par daudz, lai cik maz spiestu ārā no tūbiņas. 😀

Ar pašu mazāko piciņu pietiks,lai noslēptu mazmiega pēdas, bet, ja gribās labot kādas lielākas sejas nepilnības, tad tomēr škiet, ka būs nepieciešams kaut kas biezāks un krēmīgāks.

Bet es šo līdzekli principā izmantoju gandrīz tikai zonai ap acīm, tā kā man pilnībā pietiek ar esošo sedzamības pakāpi.

Toņu izvēle ir visai plaša – kā jau pie Mufe tas ir pierasts – būs iespēja atrast kaut ko ikvienam sejas tonim.

Ja godīgi, tad man pat prātā nenāk nekādi izteikti mīnusi, kas piemistu produktam – tiešām labs, kārtīgs konsīleris. Es pat, ja godīgi, negaidīju, ka būšu tik apmierināta, jo zināju, ka Lift ir labs, bet šo nekad nebiju mēģinājusi un bija bail, ka nošaušu greizi. Bet viss labi. 🙂

Esmu saskārusies ar dažiem Mufe produktiem, ar kuriem strādāt ir pat teiktu sarežģīti un nemākulīgākās rokās ar tiem vispār neko nevar pasākt, bet šis, paldies dievam, nav viens no tiem.

Cena ir ap 30 eiro (ja nemaldos, tad bija zem 30 eiro), var iegādies Mufe tirdzniecības vietās.

 

2 Komentāri

  1. Pingback: Noturīgs svētku grims ar Estee Lauder, Maybelline, L’oreal, Linda Hallberg un The Body Shop | Arta's place

  2. Pingback: Labākais BB krēms, ko esmu lietojusi līdz šim – Kiehl’s Skin Tone Correcting & Beautifying BB Cream SPF50 | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *