Sachajuan Thickening Shampoo un Conditioner

Sachajuan Thickening Shampoo un Conditioner

Sveiciens no Norvēģijas! 🙂

Kamēr man te apkārt ir gan sniegs, gan pamatīgs spelgonis, gan arī Ziemassvētku noskaņa (jā, norvēģiem Ziemassvētku tirdziņi un atlaides jau rit pilnā sparā un kaimiņu logā jau manīju eglīti :D), es sēžu sasegusies ar segu  un karstu citronūdeni blakus, un domāju, par ko, lai uzraksta blogā.

Tā kā uzmetu acis ik pa laikam arī šejienes kosmētikas piedāvājumam, kas nav ļoti plašs un, ņemot vērā Norvēģijas cenas, nav lēts, tomēr šis tas arī iekrīt manā groziņā. Nekas daudz, jo, mani koferi nav bezizmēra, bet šis un tas.

Pirms kāda laiciņa pamanīju veikalos labu piedāvājumu zviedru zīmola Sachajuan matu kopšanas produktiem. Internetveikalos biju manījusi cenas, kas ir ap 20 eiro vienam produktam, bet te tie maksāja uz pusi lētāk.

sachajuan thickening

Sachajuan ir radījuši divi zviedru frizieri Sacha Mitic un Juan Rosenlind un tas ir iekarojis plašu mīļotāju loku. Zīmola ideoloģija ir balstīta vienkāršībā, askētiskumā un efektivitātē, kas atspoguļojas gan produktu aprakstos, gan iepakojumos.

Es izvēlējos produktus no kuplinošās sērijas, jo, atbraucot uz Norvēģiju, man bija sajūta, ka mani mati vēlas būt visur, tikai ne uz galvas. Un tie, kas ir uz galvas, neizskatās īsti ne pēc kā. Te ir citādāks gaiss un ūdens, tāpēc lielākā daļa no produktiem, ko paņēmu līdzi, nedarbojas tā, kā esmu pieradusi.

Šampūns ir visai biezas konsistences – smarža ir, bet ļoti neuzbāzīga un matos īsti nepaliek. Puto tas vidēji, neteikšu, ka pārāk labi, bet pietiekami, lai būtu sajūta, ka mati tiek attīrīti. Man parasti pietiek ar vienu šampūnēšanas reizi, lai gan Rīgā vienmēr to daru divas reizes.

Kondicionierim ir visai līdzīga tekstūra kā šampūnam un to ir nepieciešāms lietot ļoti, ļoti maz. Ja ieklāj par daudz, tad rodas sajūta, ka mati ir pārāk smagnēji.

Par kopējo iedarbību – es tomēr neteikšu, ka būtu ļoti lielā sajūsmā par produktiem. Esmu lietojusi kuplinošus produktus aī iepriekš un tad efekts ir redzams arī nākamajā un aiznākamajā dienā. Bet ar šiem ir tā – īsti nekā. Uzreiz pēc izmazgāšanas ir ļoti labi – mati ir kupli, bet  nevis kā lauvas krēpes, bet gan ar tekstūru, ko maniem matiem panākt ir gandīz vai neiespējamā misija. Bet tā kā matus es parasti mazgāju vakarā, tad no rīta pamostoties, mati ir nekādi. Ne kuplums, ne tekstūra – godīgi sakot, gribas mazgāt atkārtoti.

sachajuan thickening

Īsāk sakot, jūtos diezgan vīlusies, jo no līdzekļiem biju gaidījusi kaut ko vairāk.

sachajuan thickening

Esmu vēl arī iegādājusies viņu Hair Repair (nav fotogrāfijās), kas ir lietojama kā matu maska un teikšu, ka tā jau man patīk daudz labāk. Mati tiešām izskatās spīdīgāki un zīdainākiun tie nav noslogoti vai smagnēji.  Pagaidām esmu lietojusi tikai kādas reizes 3 vai 4, tāpēc nevaru sniegt pilnīgāku atsauksmi, bet pirmie iespaidi noteikti ir pozitīvi.

Ja es par šiem diviem produktiem būtu samaksājusi 40 eiro, es justos vēl vairāk vīlusies, jo, manuprāt, gluži tādas naudas tie nav vērti, jo efekts ir tieši tāds pats kā no daudz lētākiem Drogu šampūniem.

Iespējams, ja parādīsies kāds labs piedāvājums veikalos, tad pamēģināšanas dēļ varbūt iegādāšos kaut ko citu no piedāvājuma, jo varbūt, ka irkas tāds, kas man varētu iepatikties, bet citādāk metīšu līkumu.

Bet, ja produkti ir ieinteresējuši, tad internetā var pasūtīt:

http://no.feelunique.com/brands/sachajuan

https://www.cultbeauty.co.uk/sachajuan

https://www.net-a-porter.com/lv/en/Shop/Designers/SACHAJUAN?pn=1&npp=60&image_view=product&dScroll=0

Esat mēģinājuši kaut ko no Sachajuan?

Arta

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *