Linda Hallberg Cosmetics Flash Crayon tonī Zhao

Linda Hallberg Cosmetics Flash Crayon tonī Zhao

Hei, hei!

Pirms kāda laika zviedru blogere Linda Hallberg, par kuru varbūt esat dzirdējuši, nodibināja savu kosmētikas kompāniju un nāca klajā ar vairākiem interesantiem produktiem, kuru galvenā atšķirība no citiem ir tā, ka tie ir multifunkcionāli.

Proti, ir jāatkāpjas no ierastajām robežām, ka acu ēnas tiek lietotas tikai uz acīm, vaigu sārtumi uz vaigiem, bet gan jāļauj izpausties savam iekšējam māksliniekam un jālieto produkti, kā sirds kāro, tos neliekot kategorijās.

Linda gan uzsver, ka šādus produktus izveidot nemaz nav tik viegli, jo ne visi pigmenti ir droši lietojami visur, kur ienāk prātā, kā arī ir jāseko dažādām regulām, tāpēc viņa nepiedāvā uzreiz kvantumu produktu, bet pašlaik ir sākusi, piedāvājot multifunkcionālus zīmuļus, pūderveida matētu Infinity paleti, kā arī pirms dažām dienām pārdošanā nonāca divas mirdzošu pigmentu paletes – metāliskā Metallic Mysteries un duohromā Enchanted Secrets.

Pirms atbraukšanas uz Oslo, es jau zināju, ka noteikti kaut ko gribēšu no šīs kompānijas sev iegādāties, bet ilgi turējos, jo  stendos, ja godīgi, plaukti bija diezgan patukši. Bija daži zīmuļi, otas un pa lielam tas arī viss. Bet tagad laikam ir pievesta jauna porcija preču un dažos Kicks veikalos (līdzīgs mūsu Douglas) stendos jau ir pilns klāsts produktu.

Crayons – zīmuļus var nopirkt gan atsevišķi, gan arī kit veidā, kas sanāk lētāk, bet mana problēma bija, ka man patika daži toņi, kas ir dažādos kitos un es vēl nebiju gatava investēt savu naudu uzreiz kitā, nezinot, kāda ir kvalitāte. Tāpēc sāku ar vienu zīmuli, kas man, swačojot veikalā, acīs iekrita visvairāk.

Šis ir mirdzošs šampanieša tonis, kura pigments veikalā mani pārsteidza, jo likās tik izcils, kādu iepriekš šāda veida produktiem vēl nebiju redzējusi.

Zīmulis ir mīksts, klājas ļoti viegli, bez nekādām aizķeršanām, pludinās lieliski, bet ar to ir jādarbojas visai ātri, jo apmēram pēc divām, trim minūtēm tas vairs nekust ne no vietas. Kvalitāte ir visai fenomenāla un tiešām nebiju gaidījusi, ka man tāāā iepatiksies.

Vienā kārtā klājums

Tagad, protams, man ir āķis lūpā un man gribās visus kolekcijas zīmuļus. Es gan labi apzinos, ka man nevajag visus, bet gribās.

Piedodiet par manām telefona bildēm, bet man šeit Oslo nav līdzi fotoaparāta, tāpēc bloga bilžu kvalitāte ir tāda, cik nu mans telefons spēj to piedāvāt. Bet rakstīt gribās un tā… 😀

Ir daži kosmētikas zīmoli, kurus es mīlu un, kuri man spētu “iebarot” gandrīz jebko un es jūtu, ka šis varētu būt mans jaunākais favorīts. Jo arī swačojot veikalā es redzēju, ka ikviens tonis ir super pigmentēts un jautājums ir tikai par to, kuri toņi labāk patīk. Un, protams, šos var arī izmantot kā akcentu uz lūpām, var mēģināt paspēlēties kā ar highlight toni utt. – man vienkārši nekam tādam vēl nav bijis laika, tāpēc pieturējos pie klasikas un klāju uz acīm.

Diezgan slikti var redzēt, bet uz skropstām man ir L’Oreal Paradise skropstu tuša – joprojām dikti tīk.

Bet, agriežoties pie Zhao zīmuļa, protams, ir iespējams atrast arī līdzīgus produktus tādos toņus, bet man ļoti iepatikās, cik viegli šis ir lietojams un, pat, ja neesat ar kosmētikas lietošanu uz “Tu”, tad nevajag baidīties, ka būs ķēpīgi vai nepaspēsiet laikā izpludināt, jo ar šo zīmuli tiešām nav grūti strādāt.

Produktus var iegādāties arī internetveikalā – Linda Hallberg Cosmetics. 

Produkti tiek sūtīti arī uz Latviju. 🙂

Viena zīmuļa cena – ap 15 eiro, bet kit cena, kurā ir 5 zīmuļi – ap 50 eiro.

Arta

P.S. Ja sekojat man Instagramā, tad gan jau pamanījāt, ka šis nav vienīgais zīmola produkts, kas ir manā īpašumā… 😀

Un neaizmirstiet piedalīties manā Victoria’s Secret konkursā – drīzumā gaidiet vēl citus konkursus. 🙂

 

3 Komentāri

    1. Arta

      nu, tur rakstīts – wordwide shipping un par konkrētu summu ir arī bez maksas. 🙂
      Es jau smējos kolēģei, ka līdz tam laikam, kad braukšu prom no Oslo, būšu palēnām nopirkusi visu. 😀

  1. Pingback: Linda Hallberg Metallic Mysteries ēnu palete | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *