Garnier Botanic Therapy Anti Hair Fall sērija

Garnier Botanic Therapy Anti Hair Fall sērija

Sveikas!

Mani mati un āda kaut kā galīgi nemīl Norvēģiju – mati lielākoties uzskatās nekādi un uz sejas visu laiku kaut kas metās. Tāpēc man te ļoti grūti sokas ar produktu atrašanu, kas darbojas labi.

Dažas dienas pirms jaunā gada pie manis atceļoja jaunā Garnier matu kopšanas sērija Botanic Therapy Anti Hair Fall ar rīcineļļu un mandeļu eļļu.

Paņēmu visu sēriju sev līdzi uz Norvēģiju, jo nepietiek ar to, ka mati izskatās nekādi, tad vēl ķemmē paliek vairāk nekā man gribētos. Cītīgi lietoju visu sēriju nu jau trīs nedēļas un esmu patīkami pārsteigta.

Mati beidzot izskatās līdzīgāki tiem, kādi tie izskatās Rīgā (nedēļu, ko pavadīju Rīgā uz Ziemassvētkiem un Jauno gadu tiešām biju sajūsmā, cik forši ir mati, atbraucu uz Oslo un pļukš:( )  – nav tik pieplakuši un bez nekādas formas kā līdz šim, efekts it īpaši ir  redzams pirmajā dienā pēc mazgāšanas.

Visa sērija smaržo pēc mandeļēm, diezgna pasaldi, bet man nav iebildumu.

Pēc mazgāšanas matiem ir apjoms un tie izskatās dzīvīgi un vijīgi, ka arī spīdīgi.

Godīgi gan varu teikt, ka matu maska tomēr nav mans favorīts, jo tieši sajūtu ziņā, man šķiet, ka šampūna + balzāma kombinācija maniem matiem patīk labāk. Pēc maskas mati liekas smagnējāki un līdz ar to otrajā dienā vairs neizskatās tik forši.

Nezinu, vai tās ir manas iedomas vai tā tiešām ir, bet man šķiet, ka arī ķemmē tik daudz matu nepaliek kā iepriekš. Un es ar šo komplektu esmu daudz vairāk apmierināta nekā ar Sachajuan un Rituals produktiem, ko lietoju iepriekš šeit un cena noteikti ir daudz drauzīgāka.

Kopumā šis ir ļoti labs budžeta variants, kas darbojas tik pat labi kā daži labi dārgāki līdzinieki.

Vai esat jau izmēģinājuši šo sēriju? Kādi iespaidi? 🙂

Arta

*Testa produkti

2 Komentāri

 1. Citi produkti?

  Sveika! Man arī dzīvojot Norvēģijā ļoti krīt ārā mati, bet kad biju Latvijā uz 2 nedēļām, tad viss bija ok.. Varbūt ir vēl kādi produkti, kas Tev iepatikušies? Jo šos Garnier te Norvēģijā neesmu manījusi.

  1. Arta

   Sveika! Neko ļoti nevaru ieteikt – vismaz neko tādu, kas būtu Norvēģijā. Un šobrīd es pērku jau to, ko estepat veikalos atrodu, jo rokas bagāžā es šos nevaru atvest. Es reāli vainoju ūdeni – lai cik tas labs nebūtu dzeršanai, bet matiem un ādai – fui 😀
   Bet, ja Tev snāk braukt uz Latviju ar lielo bagāžu, tad iesaku paķert šos pašus Garnier.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *