Labākais BB krēms, ko esmu lietojusi līdz šim – Kiehl’s Skin Tone Correcting & Beautifying BB Cream SPF50

Labākais BB krēms, ko esmu lietojusi līdz šim – Kiehl’s Skin Tone Correcting & Beautifying BB Cream SPF50

Sveikas!

Norvēģija ir pamatīgi izmanījusi manus ikrīta krāsošanās ieradumus  – pareizāk sakot, padarījusi tos tik minimālus, cik ir iespējams. Tā kā es darbā cenšos būt pēc septiņiem no rīta, tad es guļu līdz pēdējai iespējamai minūtei, kas noteikti neatstāj daudz laika, lai krāsotos.

Vienu brīdi biju nonākusi tik tālu, ka izmantoju tikai savu MUFE konsīleri, lai noslēptu lielās noguruma pēdas, bet sapratu, ka tomēr ar to ir nedaudz par maz, tāpēc sāku meklēt pavisam vieglu līdzekli sejas ādai, kas izlīdzinātu ādas toni, bet nepadarītu visu kopskatu “plakanu”, lai man nebūtu jāizmanto konturēšanas triki utt. Man vienkārši tam nav ne spēka, ne laika darbdienās.

Nu jā, un galu galā es kaut kā nonācu līdz Kiehl’s stendam Oslo lidostā un nolēmu pamēģināt Kiehl’s BB krēmu. Un kopš pirmās lietošanas reizes es esmu sajūsmā, jo šis produkts iemieso visu, ko es sagaidu no BB krēma.

Tam ir ļoti viegla sedzamības pakāpe, bet ir iespējams arī nedaudz “uzbūvēt”, ja tomēr ir vēlme paslēpt kādu izteiktāku apsārtumu. Tas izlīdzina ādas toni, radot nedaudz veselīgāku kopskatu, bet tajā pašā laikā tas ir nemanāms uz ādas. Tiešām nav redzams, ka vispār kaut kas būtu lietots, kas ir tas, ko es šobrīd vēlos.

Tam ir SPF 50, kas ir super teicami un es domāju, ka produkts būs lielisks arī vasarā, jo vienlaicīgi rūpēsies par ādu, kā arī pasargās to no saules kaitīgajiem stariem.

Sastāvā ir arī vitamīns C, kas, lietojot produktu ilglaicīgi, palīdz uzlabot ādas kopējo skatu, izlīdzinot ādas toni. Tik tālu es vēl neesmu nonākusi, jo manu ādas kopskatu noteikti ietekmē arī diezgan lielā noguruma pakāpe, kas ir bijusi īpaši izteikta pēdējo mēnesi un tur man īsti nekādi kosmētikas produkti nevar palīdzēt, tāpēc šajā ziņā laikam neesmu labākais izmēģinājuma trusītis.

Vienīgais negatīvais aspekts, ko esmu pamanījusi, ka produkts nedraudzējas ar matējošiem kopjošajiem līdzekļiem – biju pāris reizes uzklājusi Clinique Pep- Start Hydroblur Moisturizer un pamanīju, ka dienas gaitā kaut kur uz sejas kaut kas ir sācis rullēties. Bet savukārt ar izteikti mitrinošiem produktiem BB krēms ir lielos draugos – kaut vai tas pats Kieh’s Ultra Facial Cream ir lieliska bāze šim BB krēmam. Arī, ja uz ādas būs kādi izteiktāki sausuma pleķīši, tad var gadīties, ka produkts var nedaudz pieķerties pie tiem.

Bet kopumā, ja prasības nav izteikta sedzamība, bet gribas kaut ko vieglu ikdienai, tad šis ir pagaidām labākais, ko esmu mēģinājusi no BB krēmiem.

Par toņiem – tie ir četri, man ir visgaišākais Fair (kas bija vienīgais pieejamais Oslo lidostā – man laikam ļoti noveicās :D), kas lieliski saplūst ar manu bālo ādu un neoksidējās.

Starp citu, es manīju arī divas jaunas sejas maskas – viena ir sheet maska, kas ir visai intriģējoša, savukārt otra biju marķēta kā jaunums, violetā bundulīti, bet es nevaru atrast vispār nekādu informāciju internetā. Un Rīgā es nemanīju ne vienu, ne otru. Vai tas nozīmē, ka no Kiehl’s ir drīzumā gaidāmi jaunumi…? 🙂 🙂

Cena ap 23 eiro.

Var iegādāties Kiehl’s stendos Stockmann un Spicē.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *