Stenders ābeļziedu sērija

Stenders ābeļziedu sērija

Sveiciens!

Ja jūs zinātu, kā es esmu noilgojusies pēc krāsām dabā  un ar ļoooti lielu nepacietību gaidu kaut kādus pavasara vēstnešus. Un, kamēr es gaidu, pie manis atceļoja kaut kas super pavasarīgs no Stendera – ābeļziedu sērija. Un atceļoja pašā laikā, jo pagājušajā nedēļā biju veselas 4, 5 dienas Rīgā un paspēju visu nomēģināt un, lai gan mani iespaidi ir balstīti uz pāris lietošanas reizēm, tomēr šie ir tādi produkti, kurus ir iespējams izvērtēt samērā ātri un tie neprasa 2 mēnešu testēšanas periodu.:)

Sērijā ietilpst atsvaidzinošs ūdens ķermenim (7,40 eiro/150ml), lūpu balzāms (4,90 eiro), ķermeņa pieniņš (9,90 eiro/250ml), skrubis (9,90 eiro/200 ml), dušas želeja (6,90 eiro/250ml)  un roku krēms (4,90 eiro/25 ml).

Visai sērijai ir ļoti viegls un maigs aromāts – tāds tikko plaukuša zieda aromāts, kas vēl nav sasniedzis smaržas virsotni, bet gan pavisam lēnām mostas.

Tā kā es šobrīd ikdienā nedrīkstu lietot neko stipri smaržojošu (jā, neesmu lietojusi smaržas jau 5 mēnešus kopš atbraucu uz Oslo :D) kolēģu veselības īpatnību dēļ, tad pirmo reizi pamēģinot, es sapratu, ka, lūk, šo es gan varētu droši lietot un neviens nesūdzētos, jo aromāts ir tik ļoti viegls un maigs. Visspēcīgāk aromāts ir jūtams roku krēmam un tas arī atceļoja pie manis uz Oslo, ko es tagad smērēju pa vakariem.

Roku āda ir pabarota un krēms nav īpaši taukains, bet ir kāds brītiņš jāpagaida kamēr tas iesūcas roku ādā.

Dušas želeja kā jau dušas želeja – attīra ādu un es neko īpaši specifisku pat nevaru piemetināt – man patika – lietošu un izlietošu. Bet man attiecībā pret dušas želejām ir minimālas prasības – galvenais, lai tā jauki smaržo un es jūtos tīra – ja tas ir, tad man neko vairāk nevajag. Ja formāts ir putas vai eļļa, tad tas jau ir cits stāsts nedaudz. 🙂

Pieniņš man patika, jo tas iesūcās ādā samērā ātri – man nevajadzēja salt nost, gaidot kamēr tas iesūcas. Un tas ir liels bonuss manās ācīs, jo es vēlos, lai viss ir fiksi un parocīgi, it sevišķi, ja vannas istaba nav tā pati siltākā telpa dzīvoklī. 🙂 Tā kā es pēdējā laikā nelietoju arī īpaši daudz ķermeņa krēmus kolēģu veselības problēmu dēļ , jo man ir vieglāk nelietot nekā justies vainīgai, ka es kādu blakus sēdošo galinu nost, tad šī bija jauka pārmaiņa – āda jutās mitrināta – es neteiktu, ka pabarota, bet tieši mitrināta. Tāpēc es ļoti gaidu maiju, kad būšu atpakaļ Rīgā un varēšu ātsākt leitot visus savus smaržīgos ķermeņa krēmus arī šo ieskaitot. 🙂

Un, jauki ir arī tas, ka līdz 31. martam, pērkot 2 produktus no ābeļziedu sērijas, trešo var saņemt par brīvu. Darbojas arī lidostas Stenderā, tāpēc, ja lidojat ciemos pie kāda un ir vēlme aizvest kaut ko dāvanā, tad piedāvājumu var noteikti izmantot.

Kopumā sērija ir jauka, maiga un visai sievišķīga – ļoti atbilstoša pavasarim. 🙂

*Testa produkti

 

3 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *