Kiehl’s Instant Renewal Concentrate Mask – atsauksme

Kiehl’s Instant Renewal Concentrate Mask – atsauksme

Heeeellooo!

Vēl divas nedēļas un es atgriežos mājās! Mājās, Rīgā! Man gribās katru vārdu skaļi izkliegt, jo es tiešām ļoti, ļoti gaidu šo brīdi. Un kamēr es gaidu, iedomājos, ka varbūt vajag nedaudz papļāpāt par kosmētiku – konkrētāk, ādas kopšanu un jaunumu no Kiehl’s – sejas masku.

Par masku es īpaši neko daudz nezināju – ieraudzīju lidostas tax free veikalā un man kā lielam sheet masku mīlim, nu, vienkārši vajadzēja šo pamēģināt. Iepakojumā ir 4 maskas un cena Latvijā ir 32 eiro.

Bet, jā, maska nav gluži drāniņveida, bet gan hydrogēla maska, kas ir sadalīta divās daļās – lūpu un zoda rajons un pārejā sejas daļa. Kas pat ir diezgan ērti, jo manai sejai nekad īsti neder viengabalainās maskas – kaut kas kaut kur neturās tā kā vajag – šo ir daudz vieglāk pielāgot. Jābūt gan nedaudz uzmanīgam, ja ir gari nagi, jo materiāls , no kā maska ir veidota, var ieplīst – man tā sanāca – liela skāde nesanāca, bet tomēr nedaudz jāuzmanās.

Maska ir piesūcināta ar dažādu eļļu miksli un rada mazliet atvēsinošas sajūtas. Es iedomājos, ka karstā vasaras dienā, uzlikt masku, kas nedaudz, nedaudz ir paturēta ledusskapī, varētu būt īsti bauda. 🙂

Es šeit Oslo bieži vien esmu ļoti nogurusi, jo jāiemācās man ir daudz un tas, ko es mācos šeit, ir sarežģīti, tāpēc esmu tādā konstanta noguruma stadijā, kas atstāj sekas arī uz manu izskatu. Pēdējā laikā ir labāk, bet periodā, kad es iegādājos masku, tad mana āda trakoja – izsitumi, sausuma pleķi, zili riņķi zem acīm – pilns komplekts. Un šī maska bija tāds labs pick me up līdzeklis un es pat teiktu, ka ātrs līdzeklis, kā savest ādu kārtībā, ja runājam par sausumu, jo maska tiešām ir visai barojoša. Masku es lietoju reizi nedēļā kā ekstra boostu ādai savienojumā ar Kiehl’ Ultra Facial Cream un avokado acu krēmu. Un kaut kā visi šie līdzekļi skaistā simbiozē stabilizēja manu ādas stāvokli un tagad jau ir daudz, daudz labāk.

Pēc maskas lietošanas āda ir patīkami maiga, liekas pat, ka nedaudz mirdzošāka un svaigāka, kā arī sausuma pleķi tiek aizgainīti.

Es nevarētu teikt, ka nav iespējams līdzīgu efektu sasniegt ar citām sejas maskām, bet… hmmm, kā lai labāk noformulē… es uzticos Kiehl’s – es zinu, ka produktiem ir labs sastāvs, labas izejvielas un zīmols nesola debesmannā, bet tiešām sniedz to, kas rakstīts uz iepakojuma.

Negatīvais aspekts, ko pamanīju, bija, ka to nevar lietot pirms kosmētikas uzklāšanas, jo tad visa kosmētika rullējas nost no sejas. Tāpēc es neieteiktu šo klāt pirms kāda pasākuma, bet gan, piemēram, iepriekšējā vakarā.

Man maska patika un tā kā esmu izlietojusi visas četras, tad es domāju, ka iegādāšos atkārtoti, jo joprojām sapņoju par atvēsināšanos karstā vasaras vakarā… 😀

Latvijā nopērkama Kiehl’s veikalos Stockmann un Spicē.

Arta

 

 

3 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *