L’Oreal Colorista Hair Makeup atsauksme

L’Oreal Colorista Hair Makeup atsauksme

Hei, hei!

Jau pāris nedēļas esmu atpakaļ Latvijā! Ir tik ļoti, ļoti forši būt mājās – to laikam saprot tikai tie, kam ir nācies pavadīt ilgāku laiku prom no mājām, vīriem, sievām, vecākiem un visiem mīļajiem. Tas, protams, ir ļoti pozitīvi, bet ir otrā puse – darbs, kurā tagad ir jāpielieto viss, ko esmu un neesmu samācījusies šī pusgada laikā un tā kā darbs nekādā veidā nav vienkāršs, tad ir ko iespringt un nogurt. Tā nu, es divas nedēļas, Latvijā esot, mēģināju saņemties bloga rakstam un beidzot ir. 🙂

Par blogu man arī ir visādas domas, bet man no sākuma vajag atvaļinājumu, lai saprastu, kādu es to labāk vēlos redzēt – tāpēc, iespējams, vasaras otrajā pusē te būs kādas pārmaiņas. Bet pagaidām dzīvojam ierasto dzīvi. 🙂

Pagājušajā nedēļā pie manis atceļoja PR paciņa no L’Oreal ar jauno matu kosmētiku. Un ziniet, ko, es tik ļoti gribēju pamēģināt, ka jau tajā pašā vakarā sapindzelēju matos, lai saprastu, kā ir.

Jo ziniet, kā ir ar mani un visām šīm matu krāsām? Nekā! Jo parasti neko nevar redzēt uz maniem gandrīz melnajiem matiem, kas ir nedaudz skumīgi.

Fotogrāfijās izskatās maķenīt spilgtāk nekā dzīvē, bet kaut ko tomēr var manīt. Un ziniet, man patīk – es tā nevaru ikdienā atļauties, bet brīvdienās – kāpēc ne?

Krāsa ir domāta vienai diena – principā līdz pirmajai matu mazgāšanai. Tūbiņās slēpjas krēmveida krāsa ar mirdzumiņiem, kas ir jāieklāj sausos matos šķipsnās vai kā citādāk ( kā nu sagribās) un tas jāļauj tiem izžūt vai arī jāņem talkā fēns. Nav jāizmanto cimdi – krāsa ļoti viegli mazgājas nost no ādas.

Apģērbs netiek smērēts (gulēt nemēģināju, tāpēc nezinu, kā ar spilveniem) un visa lietošana ir ļoti vienkārša. Rajoni, kur krāsa ir ieklāta gan izskatās sausāki, tāpēc es ieteiktu pēc matu izžāvēšanas tomēr ieklāt kādu matu eļļu (galvenais, nelietojiet produktus, kas ir uz ūdens bāzes) – skaistāk izskatīsies.

Es neesmu crazy matu krāsu piekritēja, jo kā jau minēju, es ikdienā nevaru atļauties,bet šis man likās super foršs jaunums, tāpēc gribēju ar jums padalīties! Ir vērts, ja gribās ko košāku ikdienā. 🙂

Kopumā veikalos pieejami  20 toņi- 10 brunetēm un 10 blondīnēm. Cena ap 8 eiro.

Līdz nākamajai reizei! 😉

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *