Maija ādas kopšanas favorīti – Stenders, Nip +Fab Skin, Mixa, Rituals, Nivea

Maija ādas kopšanas favorīti – Stenders, Nip +Fab Skin, Mixa, Rituals, Nivea

Sveiciens!

Nolēmu padalīties ar saviem šī brīža ādas kopšanas favorītiem – neko labāku nevarēju izdomāt, kā nosaukt tos par maija favorītiem, bet patiesībā daļa no produktiem ir jau testēti vairāku mēnešu garumā.

Sākšu ar savu visvismīļāko produktu – Nip+Fab Skin Dragon’s Blood Fix Plumping Mask – nosaukums super garš, beeeet… šis ir viens no feinākajiem overnight līdzekļiem, ko esmu lietojusi.

Principā tā ir sejas maska, kas sola padarīt ādu mirdzošāku, vizuāli svaigāku un īpaši patiks tiem, kas ikdienā ir visai noguruši un āda ir skaidrs apliecinājums tam (tādiem kā man). Un kā maska šī darbojas lieliski – (man atgādina TBS rožu masku) – skats pēc 20 minūšu noturēšanas uz sejas ir uzreiz daudz labāks un es izskatos možāka. Otrs veids kā šo izmantot, ir kā nakts masku, ko es uzklāju nelielā kārtiņā un atstāju uz visu nakti. Un, wow, nākamajā rītā es tiešām izskatos pieņemami, pat, ja neesmu gulējusi īpaši daudz stundas. Parasti no rītiem ir sajūta, ka manai ādai vajag kaut ko ļoti mitrinošu un ko tādu, kas atgriež kaut kādas dzīvības pazīmes tajā, bet pēc šīs maskas tā nav – pietiek ar ko vieglu uz sejas un esmu gatava iet. Es gan nelietoju katru nakti, bet kādas divas, varbūt trīs reizes nedēļā, jo baidos, lai man “neaizsit” poras, bet pagaidām viss ir bijis kārtībā.

Nivea Daily Essentials Urban Skin Protect SPF 20 – ja tu vienreiz esi kļuvis par skaistuma blogeri, tad tā ir jau diagnoze, jo diez vai veikalā paiesi ar vieglu sirdi garām kaut kam jaunam :D. Bet ne vienmēr tas ir slikti un arī šoreiz es atklāju tīri jauku produktu, ar kuru varu padalīties.

Es paķēru šo parastā lielveikalā Oslo, kad man beidžas sejas krēms un, ja godīgi, tad koši zaļā krāsa bija pirmais, kas mani uzrunāja. Bet,ja neskaita sulīgo iepakojumu, kas man patīk, tad saturs ir tik pat labs – vieglas konsistences dienas krēms, kas labi mitrina ādu, iesūcas ātri, kas man ir svarīgs faktors un vēl ar SPF – esmu apmierināta. Es neteiktu, ka šis ir kaut kas super puper amazing, bez kā jūs nevariet dzīvot, bet kā tāds vienkāršs ikdienas krēms, kalpo labi. Āda arī netiek kairināta un poras neaizsprosto.

Rituals Ultra Calming Facial Toner ir maigs sejas toniks, kas nesatur alkoholu un ir piemērots pat visjūtīgākajai ādai, kas tiešām atbilst patiesībai.

Jo vecāka es kļūstu, jo cimperlīgāka paliek mana āda, tāpēc es bieži vien izvēlos produktus, kas ir maigi un sen jau ir pagājuši tie laiki, kad lietoju, piemēram, matējošus tonikus un līdzīgas lietas. Ļoti maigs toniks, kas tiešām sniedz to mitrināšanas un “umpf” sajūtu pēc sejas attīrīšanas, kā arī kalpo kā laba bāze pirms krēmu, masku un citu produktu uzklāšanas. Un Rituals vispār ir ļoti kvalitatīvs zīmols – katru reizi, kad lietoju viņu produktus, jūtos kā mazā SPA procedūra – kaut kā viņi ir panākuši, ka viņu produkti rada šo īpašo sajūtu gan lietošanas laikā, gan arī pēc tam.

Pēdējie divi produkti ir no nesenājām PR paciņām un tiem testēšanas laiks ir nedaudz īsāks nekā pārējiem, bet principā tie man ir iepatikušies jau no pirmās lietošanas reizes.

Stenders micelārais ūdens “Savvaļas Roze”11,90 eiro

Šis micelārais ūdens ir domāts netīrumu, kosmētikas noņemšanai no sejas, kas paralēli arī kopj un mitrina sejas ādu. Es šo izmantoju kā ekstra soli, lai tiešām būtu 100% droša, ka sejas āda ir tīra no visas kosmētikas, jo šajā ziņā dubults neplīst. Iepakojums ir super ērts – ar pumpīti un es gribētu, lai vairāk zīmolu ieviestu līdzīgus iepakojumus saviem produktiem.

Nekairina ādu, labi attīra sejas ādu un vienmēr atrod kādu netīrumiņu uz manas sejas. 😀 Un tas tikai nozīmē, ka dara savu darbu labi. Ādu tiešām nesausina un kopumā nevaru sūdzēties ne par ko.

Mixa Hyalurogel Cleansing Micellar Water  (ap 8 eiro)- arī līdzeklis, kas palīdzēs atbrīvot seju no kosmētikas.

Mixa patiesībā man šķiet mazliet nenovērtēts zīmols, bet patiesībā tiem, kam ir kādas problēmas ar ādu un, kas nevar lietot “skarbus” līdzekļus, šis zīmols ir visai iesakāms. Man ir draudzene, kurai pēdējā laikā āda ir palikusi ļoti kaprīza un viņa man nesen atsūtīja bildi ar manis doto Mixa ķermeņa krēmu un parakstu, ka tas ir viņas ādas glābējs. Un arī man pašai ļoti patīk lietot Mixa produktus, kad mana āda ir satrakojusies vai arī man gribās kaut ko īpaši maigu un nomierinošu.

Jā, bet atgriežoties pie šī kosmētikas noņēmēja  – es to lietoju komplektā ar Stenders micelāro ūdeni. Produkts ir maigs un to var izmantot acu zonai – kosmētiku var noņemt labi un acis netiek kairinātas. Man gan ir sajūta, ka viens pats tas nenotīra tik labi kā man gribētos (bet arī zīmola preses materiālos ir ieteikts to lietot kopā ar šīs pašas sērijas želeju), tāpēc pēc kosmētikas noņemšas ar šo micelāro pieniņu, var un es arī ieteiktu izmantot vēl kādu produktu. Man pat ir reizēm sajūta, ka produkts labāk noņem acu kosmētiku nekā sejas, bet varbūt man vienkārši apnīk un, nonākot pie sejas,es vairs netīru tik rūpīgi. :D. Bet vispār man patīk un tieši tāpēc, ka tas ir tik maigs attiecībā pret ādu – nesausina un nekairina.

Šobrīd testēju arī citus sērijas produktus – redzēs, kā man patiks un, ja patiks, tad noteikti ziņošu. 🙂

Es nezinu, cik biežo veidošu šādus favorītu rakstus – nesolu, ka katru mēnesi, bet gan visdrīzāk gan tad, kad būs kāds bariņš sakrājies. 🙂 Plānoju veidot arī ko līdzīgu par dekoratīvo kosmētiku, bet to visdrīzāk atstāšu uz jūniju.

Vai esat lietojušas kādu no šiem produktiem? Kā patīk?

Arta

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *