L’oreal Color Riche Shine lūpukrāsas – atsauksme

L’oreal Color Riche Shine lūpukrāsas – atsauksme

Sveikas!

Vasara, manuprāt, ir īstais laiks, lai nedaudz mirdzētu, vai ne?

Nu, lūk, manā testēšanas stūrītī pirms kāda laika nonāca jaunās L’Oreal Color Riche Shine lūpukrāsas, kuras sola lūpām lielisku mirdzumu apvienojumā ar noturību.

Man šobrīd ir iestājies periods, kad dekoratīvajā kosmētikā es dodu priekšroku vieglām tekstūrām – gan bāzes produktiem, gan arī lūpām.

Hot IRL, Blow Your Glow, Beige In The City, Shot of Sun, Topless

Un šīs lūpukrāsas mani patīkami pārsteidza, jo tekstūras ziņā tās ir vieglas, nav smagnējas un tiešām piešķir lūpām vieglu un kārdinošu mirdzumu. Nav jāiespringst ar uzklāšanu kā tas, piemēram, ir matētiem produktiem – šīs var ar vieglu roku uzklāt un doties dzīvē. Man personīgi pat nedaudz pietrūkst šādu “low maintenance” produktu, kas brīžam, šķiet, ir izgājuši no modes. Nē, man ne vienmēr gribās pavadīt n-tās minūtes klājot laineri, pēc tam cenšoties perfekti uzklāt lūpu krāsu un pēc tam uztraukties, vai tā izskatās labi, nav “salūzusi” uz lūpām (jūs gan jau esat piedzīvojušas situācijas, kad matētas lūpu krāsas sāk dalīties uz lūpām) – īsāk sakot, pārāk daudz darba. Un vēl viens aspekts  – man nav īpaši lielas lūpas un matēti toņi nereti izceļ tieši šo aspektu, savukārt ar šo lūpu krāsu nav tādu problēmu, jo kā mēs zinām, mirdzoši toņi vienmēr piedod apjomu. 🙂

Mans mīļākais tonis no visiem man pieejamajiem ir Topless, kas ir maigi rozā tonis, kas skaisti harmonē ar manu bālo ādas toni. Pārējie ir nedaudz par brūnīgu man, bet kopumā ir pieejami 15 toņi, tā kā izvēles iespējas ir visai plašas.

Kā jau noprotat, man tiešām, tiešām ir iepatikušās šīs jaunās L’Oreal lūpu krāsas un es domāju, ka šī būs viena no manām vasaras biežāk lietotajām lūpu krāsām  –  hello, Topless! 🙂 🙂

Cena: ap 13 ero

Tuvākajā laikā jums pastāstīšu, kas par zvēru ir matu pulēšana – tā kā tiekamies drīz!

*Testa produkti

 

2 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *