Matu pulēšana: kā saglabāt veselīgus matu galus, nezaudējot matu garumu?

Matu pulēšana: kā saglabāt veselīgus matu galus, nezaudējot matu garumu?

Sveikas!

Noteikti ikviena no mums ir bijusi situācijā, kad gribās matus ataudzēt garus, bet gali sāk šķelties un vienīgais risinājums ir doties pie friziera, lai tos apgrieztu. Bet reizēm ar tiem frizieriem ir tā, ka paprasīsi apgriezt tikai matu galus, bet iznāksi no frizētavas ar uz pusi īsākiem matiem… Vai arī gali it kā ir apgriezti, bet tas ir tik minimāli, ka tuvāk apskatot, var pamanīt, ka tomēr ne visi šķeltie matu gali ir prom. Un, ja griezums ir pakāpenisks, tad šķeltie matu gali ir visā matu apjomā un ne tikai pašos galiņos. Bet, skaistumindustrija nesnauž un  ik pa laikam nāk klajā ar jauniem risinājumiem, tāpēc šai bēdai ir radīts ierocis – matu pulēšana.

Par matu pulēšanu man visu pastāstīja burvīgā Astra, kura sociālajos tīklos ir atrodama kā The Hairstylist Dream un viņa arī man šo procedūru veica.

Tātad kas ir matu pulēšana?

Matu pulēšana ir matu galiņu apgriešana visā matu apjomā ar speciālu aparātiņu. Nogriezti tiek tikai pāris milimetri, līdz ar to netiek zaudēts matu garums. Pirms procedūras matos tiek ieklāts speciāls līdzeklis, kas aizsargā pret karstumu un, kura sastāvā ir keratīns, tad mati tiek iztaisnoti. Un pēc tam mati tiek ņemti pa šķipsniņai un katra šķipsna tiek rūpīgi apstrādāta ar mazo griezējaparātiņu.

Process ir diezgan ātrs – viss ir atkarīgs no matu biezuma un garuma, bet vidēji tās ir kādas 30, 40 minūtes.

Procedūra nav sāpīga, ja kāds baidās par to,bet tā kā man ļoti patīk, ja kāds darbojās ar maniem matiem, tad es šo visu pasākumu visnotaļ izbaudīju.

Astra man stāstīja, ka vienu brīdi matu pulēšana bija ļoti populāra, bet tā kā no frizieru puses tie ir finansiāli ieguldījumi, tad tas bums pēc kāda laika noplaka, tāpēc šobrīd nav ļoti daudz frizieru, kas piedāvā pulēt matus.

Pulēšanu ir vēlams veikt rezi divos, trijos mēnešos – principā – tik pat bieži, cik jūs ietu pie friziera vienkārši apgriezt matu galus.

Pirms

Pēc

Mani iespaidi: Jāatzīst, ka mani mati šoreiz nebija pašā sliktākajā stāvoklī, jo gali vēl nebija paspējuši ļoti traki sašķelties, bet, protams, šis tas tomēr bija. Tāpeč varbūt ātšķirība nav tik radikāli redzama. Bet rezultāts ir tūlītējs – mati izskatās veselīgāki un tikpat gari, cik iepriekš. Arī pēc matu mazgāšanas mati nepinkojās un nav nekādu problēmu. Bet ir apziņa, ka tiešām nav itin neviena sašķelta matu gala. Tā kā iepriekš nekad neko šādu nebiju mēģinājusi,tad tagad saprotu, ka šī metode ir daudz foršāka nekā vienkārši apgriezt matu galus un cena ir tieši tāda pati. Līdz ar to, kāpēc neun pēc dažiem mēnešiem noteikti atkal došos pie Astras, lai viņa nopulē manus matus skaistus, gludus un veselīgus. 🙂

Un vispār, negribas jau tā traki reklamēt, beeeeeet, šad tad var, jo es tiešām Astru iesaku – visi viņas darbi ir rūpīgi un kvalitatīvi un, ja gribās arī ko kreatīvāku, tad viņa būs cilvēks, kas noteikti spēs realizēt visas jūsu idejas – kā nekā 16 gadu pieredze šajā jomā. 🙂

Iepazīšanās cena šobrīd ir 15 eiro.

Droši sekojiet Astrai sociālajos tīklos – Facebook un Instagram un pulējiet matus! 🙂 🙂

Vai kādreiz esat veikuši matu pulēšanas procedūru?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *