Fructis Hair Food papaijas matu maska

Fructis Hair Food papaijas matu maska

Sveikas!

Šoreiz nedaudz par matiem un riktīgi feinu matu masku no Garnier, ko ik pa laikam lietoju jau visas vasaras garumā.

Lai gan šobrīd ir tā, ka mani neprasa nekādu super puper papildus kopšanu, bet ik pa laikam tos palutinu ar kaut ko īpašāku.

Atceros, ka mani mati bija pilnīgi nevaldāmi Norvēģijā – man riebās, kā tie izskatās un nekādi līdzekļi nepalīdzēja. Es vainoju ūdeni un, lai gan Latvijā tas nav tik labs kā Norvēģijā, tomēr mani mati to mīl un principā tiem lielākoties pietiek tikai ar parasto šampūnkondicioniera duo un aizsargājošu līdzekli pēc karstuma. Pagaidām. 😀

Garnier jau pavasarī nāca klajā ar matu masku, ko var izmantot gan kā kondicionieri, matu masku, gan arī lietot sausos vai mitros matos, pēc tam to neizskalojot.

Pieejami ir 4 veidi – papaija, godži, makadāmija un banānu.

Es izmēģināju papaijas, kas ir domāta bojātiem matiem.

Smarža ir fantastiska – svaiga augļu smarža, kas saglabājas matos vēl labu laiku. Un es esmu tikai “par” par smaržīgiem matiem.

Es  gan šo matu masku izmantoju visai klasiski – kā matu masku, noturot matos apmēram 10 minūtes.

Mati pēc izžāvēšanas ir zīdaini, maigi un viegli valdāmi. Maska matus nepadara smagnējus un tie netaukojas ātrāk kā parasti.

Es gan matu masku nelietoju biežāk kā reizi, divas nedēļā, jo, kas par daudz, tas var būt par skādi.

Bet es pēdējā laikā esmu pārsteigta par Garnier jaunumiem pozitīvā ziņā – ja agrāk tas bija zīmols, kam īpašu uzmanību nepievērsu, tad tagad redzu, ka ražotāji maina virzienu, piedāvājot produktus, kuros ir mazāk ķīmijas un produkti tiešām nav slikti.

Un visi produkti ir budžetam ļoti draudzīgi – šajā gadījumā maskas cena ir ap 6 eiro un tā pietiks ilgam laikam, jo bundulis ir liels.

Man patīk un ar drošu sirdi varu ieteikt pamēģināt.

Šeit vairāk info par produktu: http://garnier.lv/lv/matiem/fructis-hairfood

Arta

 

1 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *