Huda Beauty Dessert Dusk acu ēnu palete

Huda Beauty Dessert Dusk acu ēnu palete

Sveiciens!

Jau vairākus mēnešus manā plauktā glabājas un ik pa laikam arī tiek lietota Huda Beauty Dessert Dusk palete. Paletei ir ārkārtīgi skaists vizuālais noformējums un man cita vārda nav, kā vien, ka tā ir skaista.

Man noteikti nevajadzēja vēl vienu acu ēnu paleti, bet ko padarīsi, ja acu ēnu paletes ir viena manām vājībām. Nevaru es turēties pretī, nevaru. 😀 Vai jums arī ir vājība attiecībā uz kādu konkrētu produktu? Lūpu krāsas, skropstu tušas vai kas cits?

Njā, paleti veido 18 toņi – daļa no tiem ir matēti, mirdzoši, 2 duohroma un viens mirdzuma presēts pigments.

Visas ēnas ir izteikti pigmentētas, labi iztušējas un toņi ir visai universāli – ir iespējams radīt gan ļoti maigu, neuzkrītošu grimu ar gaišajiem toņiem, gan arī ļoti izteiktu dramatisku grimu. Palete mani piesaistīja ar to, ka toņi nav… garlaicīgi. Nav pieci līdzīgi brūnie toņi, bet gan tā ir interesanta un ar to var tiešām paspēlēties.

Mani ļoti piesaistīja tonis Cosmo, kas ir presēts mirdzums, bet tajā es nedaudz vīlos, jo, lai to uzklātu, ir nepieciešama gliteru līme. Un, pat ja tāda tie izmantota, tad pēc dažām stundām visa seja tomēr ir noklāta ar maziem spīdumiņiem, tāpēc ar šo pigmentu ir visai sarežģīti darboties.

Ja man šī palete ir ar kaut ko jāsalīdzina kvalitātes ziņā – tad tā ir liekama vienā plauktā ar Anastasia Beverly Hills ēnu kvalitāti un Lorac ēnām.

Lai gan mani acu ēnu palete piesaistīja arto, ka toņi ir visai interesanti, tomēr, manuprāt, tā nav domāta ikvienam – ja ikdienā esat pieradušas lietot neitrālas acu ēnas, tad šī acu ēnu palete varētu būt pārāk specifiska un rezultātā vienkārši stāvēt plauktā un apputēt, jo paletē tomēr dominē neikdienišķie toņi nevis neitrālie un maigie.

Savukārt, ja stihija ir krāsas un mirdzoši finiši, tad gan acu ēnu palete varētu būt domāta jums.

Mana problēma ar šo paleti ir arī tāda, ka tajā dominē siltie toņi, kas īsti nav mani favorīti, bet tā ir mana personīgā preference un es zinu, ka daudziem siltie toņi izskatās vienkārši amazing. 🙂

Mans rezumē – ja esat drošas, ka paleti izmantosiet ikdienā, tad tā ir cenas vērta un kvalitāte ir atbilstoša cenai.

Iegādāties var šeit:

https://www.cultbeauty.co.uk/huda-beauty-desert-dusk-palette.html

Grimi ar šo paleti būs kaut kad nākamajos rakstos. 🙂

 

Arta

1 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *