Maybelline dekoratīvās kosmētikas jaunumi

Maybelline dekoratīvās kosmētikas jaunumi

Hei, hei!

Esmu vairāku mēnešu laikā sakrājusi dažādus Maybelline produktu jaunumus – daži no tiem šobrīd vairs nav jaunumi, bet esmu beidzot gatava noformulēt savu viedokli – tāpēc let’s dive in. 😉

Sākšu ar savu pašu mīļāko produktu un tas ir konsīlerisInstant Anti Age Eraser tonī 00 Ivory. Es šo toni lietoju jau kādu laiku (paldies, Oslo!), tāpēc man nebija ne jausmas, ka Latvijā tas ir parādījies tikai šobrīd. Bet tonis ir perfekts tādiem bālģīmjiem kā es un pats konsīleris ir fantastisks zemacu zonai – tas ir viegls, bet labi maskē un lielajā karstumā, kas pie mums valdīja vairākas nedēļas bieži vien šis bija mans vienīgais dekoratīvās kosmētikas līdzeklis.

Šo produktu daudzi slavē un pirms biju pamēģinājusi, neticēju, ka tas tiešām ir tik labs, bet tas iegriež pogas dažiem labiem “dārgā” gala konsīleriem, ko esmu izmēģinājusi. Jā, aplikators nav īpaši higiēnisks, bet, ja produkts ir tik labs, tad es varu pieciest. Ja vēl neesat pamēģinājuši, tad iesaku, jo iespējams, ka ar šo varētu daudziem beigties mūžīgie labāka konsīlera meklējumi.

Nākamais favorīs ir skropstu tuša – Total Temptation ūdensnoturīgā versija.

Es ūdensnoturīgās skropstu tušas lietoju reti, jo neteiktu, ka man ikdienā būtu nepieciešamība pēc tādām, bet karstajās dienās šī bija vienīgā, kas tiešām izturēja lielo sutu, ūdeni un būsim atklāti, daļu sviedru. 😀 Bet skropstu tuša nav smagnēja, nesaķepina skropstas un tās izskatās labi. Mani daba nav apveltījusi ar garām skropstām – neteikšu, ka tuša tās pagarinātu, bet izteiktāku skatienu noteikti padara.

Nākamais gan ir pavisam svaigs jaunums – Dream Matte BB matējošs BB krēms tonī Light.

Es neatceros, kad es pēdējo reizi būtu lietojusi matējošu sejas pamata produktu, jo ziniet, jaunāka nepalieku un man nevajag papildus uzmanību visām manām sejas rieviņām, bet šis produkts mani patīkami pārsteidza, jo, tas ir matēts, bet tajā pašā tas nav tik matēts, lai izceltu visas ādas nepilnības. Ar šādu matējuma pakāpi es varu sadzīvot. 😀

Tam ir viegla konsistence – labi tušējas gan ar sūklīti, otu, gan arī ar pirkstiem ātrajā variantā.

Tas nav ļoti sedzošs – visus savus vasaras raibumus joprojām redzu, bet kopumā tas izlīdzina ādas toni un sejas āda izskatās vienmērīgāka.

Pagātnē ar Maybelline BB krēmiem man ir gājis visādi un vislielākās problēmas man ir sagādājis tieši tonis – parāk tumšs, bet šajā gadījumā: “Good job, Maybelline!” – tonis der lieliski. Ir pieejams arī tumšāks tonis.

Izgaismotājs Master Chrome tonī Molten Rose Gold.

Man personīgi šis produkts kā izgaismotājs absolūti neder, jo ir par tumšu – ja es to izmantoju kā izgaismotāju, tad izskatās, ka man ir rozā kara krāsojums uz sejas.  Bet tumšākiem āds toņiem šis varētu piestāvēt ļoti skaisti. Tas nav super duper, acis zilbinošs izgaismotājs, bet gan visai maigs un mierīgs, kas ikdienā ir visnotaļ noderīgi. Bet, ja tonis patīk, tad šo noteikti var izmantot acu ēnu vietā un tieši tāds ir arī mans nodoms. 😉

Un visbeidzot Total Temptation acu ēnu un izgaismotāju palete.

Vizuāli palete ir pievilcīga -to es noliegt nevaru. Bet pateikšu uzreiz, man tā nepatīk.

Vai jūs zemākesošajā bildē redzat skaistu, izteiktu acu meikapu? Nē? Nu lūk, tāpēc, ka ar šo paleti tādu izveidot ir gandrīz neiespējamā misija.

Matētajiem toņiem ir diezgan švaka pigmentācija un melnais ir vāji pelēks, brūnais ir gandrīz nesaredzams un visi toņi liekas ļoti neizteiksmīgi, kad sāk ar tiem darboties. Un tie birst – aizmirstiet par tonālā līdzekļa uzklāšanu pirms acu krāsošanas – visa zemacu zona būs sabojāta.

Mirdzošie toņi ir maķenīt labāki, bet pat tad tie ir jāklāj ar mitru otu vai jāpresē uz plakstiņa ar pirkstu, lai panāktu kaut kādu efektu. Un pēc dažām stundām tie vēl kaut kur mistiski izgaist. Un es neredzu iemeslu, kāpēc, lai kāds maksātu naudu par sabojātiem nerviem un produktu, ko visdrīzāk otreiz vairs nelietos.

Maybelline, ražojiet konsīlerus, tonālos, BB krēmus, lūpu krāsas un citus produktus, bet acu ēnu paletes… labāk atstājiet citiem. Zinu, ka skarbi, bet šādas paletes nav zīmola stiprā puse.

Tā lūk, tādas ir manas domas par šiem produktiem – priecāšos dzirdēt arī jūsu viedokļus, ja esat kaut ko no visiem šiem labumiem mēģinājuši. 🙂

 

Arta

* šajā rakstā visi aprakstītie līdzekļi ir PR produkti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *