Dove dušas želejas ar micelāro tehnoloģiju un matu produkti krāsotiem matiem

Dove dušas želejas ar micelāro tehnoloģiju un matu produkti krāsotiem matiem

Sveiciens!

Šoreiz būs kombo raksts par jaunākajiem produktiem no Dove ķermenim un matiem.

Sākšu ar matu produktiem – Dove ir atjaunojis krāsotiem matiem domātos līdzekļus un tagad tie ir kļuvuši advancētāki ar kolagēnu un krāsu revitalizācijas saturošu  tehnoloģiju.

Es savas matu saknes krāsoju ik pa 6 nedēļām pie friziera un mani mati tiek krāsoti jau…. pat nezinu, cik daudzus gadus, bet neatceros, kad man pēdējo reizi ir bijusi dabīgā matu krāsa visā matu garumā un nedomāju, ka tas arī mainīsies. Nav tā, ka es speciāli izvēlēlētos produktus krāsotiem matiem, jo nereti tie padara manus matus smagnējus un līdz šim neesmu atradusi tādus produktus, kas man tiešām no sirds patiktu.

Bet Dove šoreiz malači un produkti maniem matiem der ļoti labi. Tie ir spīdīgi, nav smagnēji, saplakuši un ļoti labi darbojas ar manu matu mazgāšanas režīmu -mati nepaliek netīri ātrāk nekā man to gribētos. Smarža ir ļoti “doviska” un man pret to nav nekādu iebildumu. Manu skalpu nekairina (esmu jau izlietojusi vairāk kā pusi no iepakojumiem, tāpēc ir bijis pietiekami ilgs laiks, lai novērotu iedarbību) un blaugznas neveidojas.

 

Nākamie divi produkti, kas veikalu plauktos parādījās jau vasaras vidū, ir dušas želejas ar micelāro tehnoloģiju. Micelārais dajebkas ir hīts kosmētikas pasaulē jau labu laiku un interesanti, ka tagad ir arī dušas želejas ar šo tehnoloģiju. Šīs dušas zēlejas ir paredzētas, lai īpaši maigi, bet efektīvi attīrītu ķermeņa ādu.

Ir pieejamas divu veidu želejas Anti – Stress un Sensitive Skin.

 

Ja man jāizvēlas viena, tad es noteikti dodu priekšroku sensitīvai ādai domātajai gluži vienkārša iemesla dēļ – aromāts. Es nenovēroju lielu atšķirību starp abām želejām iedarbības ziņā – abas labi puto un labi attīra ādu, bet man nepatīk Anti – stress želejas smarža (zinu, ka smaržas ir pilnīgi subjektīvas, bet šī visa atsauksme ir subjektīva :D) – man tā liekas ļoti ziepīga (un ziepju aromāts ir vienīgais, ko es diemžēl sajūtu) un mani noteikti nenomierina. Līdz ar to es dušošanās procesu izbaudu par kripatiņu mazāk.

Savukārt zaļā dušas želeja, kas paredzēta sesnsitīvai ādai, smaržo jauki un atkal jāsaka, ka ļoti “doviski” un pret klasisku “Dove” aromātu man absolūti nav nekādu iebildumu. 🙂

Jāpiemetina, ka dušas želejas nesatur sulfātus, kas noteikti ir liels pluss plašajā dušas želeju klāstā.

Tādas, lūk, manas pārdomas par jaunumiem no Dove. Varbūt esat mēģinājušas Anti – Stress dušas želeju un jums, gluži pretēji, aromāts patīk?

 

Arta

1 Komentāri

  1. Iveta

    Nopirku Dove coulor care man ļoti patika. Matus krāsoju jau 15 gadus , pa šo laiku mati palieka cieti un lūzt, esmu izmēģinājusi daudzus produktus, bet pēc Dove mani mani palika daudz mīkstāki un dzīvīgāki!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *