L’Oreal Cherry My Cheri acu ēnu palete

L’Oreal Cherry My Cheri acu ēnu palete

Hei!

Zinu, ka esmu pazudusi no blogošanas, bet dzīve ir dzīve  un jāizvēlas prioritātes, tāpēc blogam sanāk laiks tik, cik sanāk.

Beeet, nevarēju noturēties, nepastāstot par riktīgi foršu acu ēnu paleti, kas man tiešām pārsteidza ar savu kvalitāti. Es esmu ļoti daudz vīlusies dažādās acu ēnu paletēs, tāpēc neko lielu no šīs sākumā negaidīju un sākumā pat negribēju to mēģināt, bet izrādās, ka L’Oreal Cherry My Cheri palete ir tiešām laba.

Toņi ir neitrāli, piemēroti ikdienai un pārdomāti. Pietiekami daudz gan matēto toņu, gan ar satīna finišu – nekas over the top, bet pietiekami, lai izveidotu gan dienas, gan vakara grimus. Es varu uz daudz ko pievērt acis, bet acu ēnām es esmu īpaši piekasīga   – matētie toņi ir perfekti, lai izveidotu pāreju plakstiņa locījuma vietā – nav ne par tumšu, ne par gaišu. Un ar mirdzošajiem toņiem var doties jebkurā virzienā, kur sirds kāro – gan pieklusinātāk, gan spilgātk un pamanāmāk.

Ēnas nedaudz birst, bet ne vairāk kā to dara manas Anastasia Beverly Hills acu ēnas. Un pigmentācija ir lieliska, pludinās ēnas ļoti labi. Es tiešām to negaidīju no L’Oreal. 😀

Grimu es veidoju ieturētāku – jāpiemetina gan, ka fotogrāfijās viss izskatās gaišāk nekā reālājā dzīvē, bet tā kā sen neesmu taisījusi grima bildes, tad par šo faktu nedaudz aizmirsu. 🙂

 

Šobrīd palete maksā ap 20 eiro šeit – un es no sirds iesaku – ir tās naudiņas vērta. Un to saku es, acu ēnu palešu snobs, kas no sirds mīl Lorac, UD un Anastasia paletes, kas ir krietni vien dārgākas.

Nopērkama arī Douglas, Stockmann ( šoreiz Drogās paleti neatradīsiet).

Arta

*testa produkts

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *