Sadarbība

Esmu atvērta dažāda veida sadarbības piedāvājumiem, kas var būt gan produktu testēšana, gan apskati un atsauksmes, kā arī konkursi.
                                      Produktu testu/apskatu/atsauksmju galvenie sadarbības noteikumi un vadlīnijas:
  • Es cienu savas lasītājas un man ir svarīgi būt godīgai, tāpēc blogā es paužu savu brīvu viedokli, kas ir pilnīgi objektīvs un 100% mans. Tas var ietvert gan produkta pozitīvās, gan negatīvās īpašības. Šis ir galvenais un svarīgākais punkts, kas būtu jāņem vērā.
  • Rakstā es norādu, ka tas ir sadarbības projekts/produktu sponsorēts raksts.
  • Man var sūtīt jaunumu aprakstus, preses relīzes un, ja uzskatīšu, ka tas ir noderīgs un saistošs maniem lasītājiem, publicēšu ziņas savā  Facebook lapā.
  • Es vienmēr uzsveru to, ka tas, kas der vienam, var nederēt citam, tāpēc ir jārēķinās arī ar manām individuālajām īpatnībām, piemēram, ja man ir kombinēta/taukaina āda, tad par krēmu, kas domāts sausai ādai, es nespēšu veidot objektīvu atsauksmi. Tāpēc šādi faktori vienmēr jāņem vērā un to ir iespējams izrunāt individuāli.
  • Es paturu tiesības atteikties no sadarbības, ja vienošanās kaut kādā veidā nesaskan ar maniem principiem.
No manas puses savukārt var iegūt: godīgu atsauksmi, kas rakstīta no sirds :), kvalitatīvas produkta fotogrāfijas un manu foršo lasītāju uzmanību.
Sadarbība ar blogeriem
  • Labprāt sadarbojos ar  blogeriem un piedāvāju gan viesrakstus savā blogā (piemēram, sērija “Iepazīsimies”), gan dažādus kopīgus rakstus, konkursus utt. Nav svarīgi, cik jauns vai vecs, liels un mazs ir Tavs blogs – vienmēr priecājos iepazīties un iepazīstināt ar saviem blogkolēģiem.
  • Starp citu, ja  kāda lasītāja vēlas kaut kādā veidā izpausties manā blogā, piemēram, pastāstīt par saviem mīļākajiem produktiem utt., tad droši  rakstiet – varam kaut ko kopīgi izdomāt.
Bet vislabāk visu ir pārrunāt individuāli, tāpēc droši rakstiet man, izmantojot saziņas formu vai uz e-pastu ponciusa@gmail.com. 
Lai super jauka diena! 🙂